rss shkvarkivkontakte shkvarkiodnoklassniki shkvarkif shkvarkiemeil shkvarki
   (099)778-69-78
(063)829-08-06
info@shkvarki.org
В Україні стартують акції безкоштовного та анонімного тестування на ВІЛ Фото из открытых источников

В Україні стартують акції безкоштовного та анонімного тестування на ВІЛ

Пятница, 29 ноября 2019 12:22
До Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом, який відзначається 1 грудня, в Україні відбудеться низка заходів анонімного та безкоштовного тестування на ВІЛ, повідомляє Міністерство охорони здоров'я.
 
29 листопада розпочнеться акція “ВІЧ:НА:ВІЧ”. Благодійна організація «100% життя» разом з Центром громадського здоров’я презентує мобільний додаток HIV Test. Кожен, хто завантажить цей додаток і зробить онлайн тест з 1 до 14 грудня, зможе отримати заохочення.
 
Захід відбудеться за адресою: Київ, вул. Лаврська 23, біля меморіалу «Червона стрічка». 
 
Акція “Тест під хмарами”. Міжнародний благодійний фонд «Альянс громадського здоров’я» спільно із ЦГЗ запрошують пройти тестування на ВІЛ за допомогою слинних тестів. Всі учасники отримають квиток на колесо огляду.
 
Захід відбудеться 29 листопада, з 11:00 до 13:00, у Києві на Контрактовій площі, поблизу колеса огляду.
 
Також 1 грудня зробити анонімний безкоштовний тест на ВІЛ зможе кожен охочий в спеціально обладнаних наметах у гіпермаркетах «Ашан». Акція відбудеться у 9 містах України.
Нагадуємо, що зробити тест на ВІЛ можна зробити щодня, звернувшись до свого сімейного лікаря, терапевта чи педіатра або у найближчому пункті тестування, який, зазвичай, розташований у лікарнях.

Добавить комментарий

Реклама