rss shkvarkivkontakte shkvarkiodnoklassniki shkvarkif shkvarkiemeil shkvarki
   (099)778-69-78
(063)829-08-06
info@shkvarki.org
Профілактика сальмонельозу - що і як їсти Фото из открытых источников

Профілактика сальмонельозу - що і як їсти

Суббота, 24 августа 2019 15:01
Сальмонельоз – гостре інфекційне кишкове захворювання, збудниками якого є різні види бактерій роду Salmonella. Сальмонела вражає шлунково кишковий тракт. Першоджерелом інфекції вважаються сільськогосподарські тварини – велика рогата худоба, свині, коні, вівці, кури, качки, гуси, а також дикі водоплавні птахи. Ці тварини роками здатні виділяти збудника з сечею, фекаліями, молоком, слиною і бути джерелом зараження для людини, що доглядає за ними, при транспортуванні, обробці та зберіганні туш. Останнім часом почастішали випадки зараження людей на сальмонельоз через вживання курячих яєць (сирих та недостатньо термічно оброблених).
Джерелом інфекції також може бути людина, яка хвора на сальмонельоз, або бактеріоносій, у якого ознак захворювання немає. При зараженні від людини до людини механізм передачі переважно фекально-оральний, тобто через брудні руки, тільки в рідкісних випадках контактно-побутовий – при догляді за хворими, в тісному колективі, особливо в стаціонарі, дитячому садку. Найчастіше зараження людини відбувається через продукти харчування – м’ясо птахів, тварин, риби, готові термічно необроблені продукти – салати, фрукти, кондитерська продукція.
Особливо небезпечне зараження для дітей віком до одного року, оскільки це може призводити до важких форм сальмонельозу, лікування якого у малюків представляє серйозні труднощі.
Сальмонельоз дуже небезпечний тим, що він має здатність викликати спалахи (групові масові захворювання). 
Як запобігти захворюванню?
Існують деякі правила, які необхідно дотримуватися для профілактики будь-яких кишкових інфекцій, в тому числі і сальмонельозу. Ретельно мити руки, прийшовши додому, а також перед вживанням їжі, після відвідування туалету – це найважливіші правила, знайомі з дитинства, але для профілактики сальмонельозу та інших кишкових інфекцій є найдієвішими. Потрібно самим дотримуватись правил особистої гігієни та уважно стежити за гігієною маленьких дітей.
•Продукти, які швидко псуються (варені ковбаси, м’ясні салати, молочні продукти та ін.) зберігати в холодильниках.Сирі продукти тваринного походження слід відразу після покупки покласти в холодильник та зберігати окремо від інших продуктів. Розморожувати кури слід в холодильнику, при приготуванні страв із птиці не торкатися до інших продуктів.
•Необхідно м’ясо, птицю, яйця вживати в їжу тільки після достатньої термічної обробки. 
•Не їсти гоголь-моголь і не пити сирі яйця. Яйця перед використанням для приготування страв необхідно ретельно промити водою з господарським милом.
•Для готових та сирих продуктів потрібно використовувати окремий посуд, дощечки та ніж для нарізання.
•Домашнє молоко перед вживанням слід прокип’ятити.
•Уникайте харчування в сумнівних закладах, особливо у літній період часу.
•Не купуйте продукти харчування в місцях стихійної торгівлі.
•Дотримуйтеся чистоти на кухні, своєчасно прибирайте сміття, харчові відходи, не допускайте появи мух, тарганів та гризунів у своїх помешканнях.
 
Добропільська міськрайонна
філія ДУ «Донецький ОЛЦ МОЗ України"

Добавить комментарий

Реклама