rss shkvarkivkontakte shkvarkiodnoklassniki shkvarkif shkvarkiemeil shkvarki
   (099)778-69-78
(063)829-08-06
info@shkvarki.org
×

Предупреждение

JUser: :_load: Не удалось загрузить пользователя с ID: 783

Roshen закриває проект по встановленню дитячих майданчиків - через вандалізм Roshen

Roshen закриває проект по встановленню дитячих майданчиків - через вандалізм

Четверг, 06 июня 2019 14:04
Кондитерська Корпорація  ROSHEN завершує соціальний проект встановлення та підтримки  раніше встановлених у містах по всій території України спортивно-ігрових майданчиків.  Проект розпочато в 2005 році і з того часу було встановлено та передано територіальним громадам близько 80 майданчиків, повідомляє прес-служба корпорації.
 
Незважаючи на те, що всі ігрові майданчики були передані у комунальну власність, ROSHEN регулярно займався підтримкою технічного стану цих ігрових майданчиків: перед початком сезону проводився ремонт,  а за потреби і заміна пошкоджених конструкцій.
 
 « У цьому році, по закінченню сезону всі ігрові майданчики розбрендуються – логотип Корпорації Roshen буде знято. Причин такого рішення декілька. У 2005 році, коли ми починали цей проект, це була одна із найбільших приватних соціальних ініціатив в Україні, однак зараз проект як такий себе вичерпав. Та все ж головними факторами стали недбале ставлення та вандалізм. Ми звернулись до територіальних громад, де присутні діючі майданчики, з проханням прийняти рішення, щодо демонтажу чи їхньої подальшої підтримки. У цьому році у містах, які приймуть рішення далі підтримувати у належному стані майданчики, ми востаннє проведемо ремонтні роботи. Восени плануємо повністю завершити проект»   - прокоментувала Ірина Пономаренко, директор з розвитку соціальних проектів корпорації Roshen.
Компанія продовжує займати активну соціальну позицію і зараз сконцентрована на масштабних проектах у сфері охорони здоров’я та  глобальних  культурно-соціальних проектах, таких як капітальний ремонт відділення онкогематології та створення відділення трансплантації кісткового мозку в Національному інституті раку, створення громадського простору, модернізація Черкаського зоопарку та інших.  Загальна сума інвестицій Roshen у соціальні проекти у 2017-2018 роках становила 357 млн грн. 

Добавить комментарий

Реклама