rss shkvarkivkontakte shkvarkiodnoklassniki shkvarkif shkvarkiemeil shkvarki
   (099)778-69-78
(063)829-08-06
info@shkvarki.org
×

Предупреждение

JUser: :_load: Не удалось загрузить пользователя с ID: 782

Суб’єктів господарювання, які  займаються  виробництвом та обігом харчової продукції, запрошують пройти  відеокурси для впровадження моделі контролю за якістю та безпечністю харчових продуктів Фото из открытых источников

Суб’єктів господарювання, які займаються виробництвом та обігом харчової продукції, запрошують пройти відеокурси для впровадження моделі контролю за якістю та безпечністю харчових продуктів

Пятница, 19 апреля 2019 11:37
В Україні впроваджена європейська модель контролю за якістю та безпечністю харчових продуктів – НАССР – Система управління безпечністю харчових продуктів (система, яка ідентифікує, оцінює і контролює небезпечні фактори, що є визначальними для безпечності харчових продуктів). Згідно Наказу Міністерства аграрної політики та продовольства України № 590 від 01.10.2012 затверджено Вимоги щодо розробки, впровадження та застосування постійно діючих процедур, заснованих на принципах Системи управління безпечністю харчових продуктів (НАССР).
Останній термін переходу щодо впровадження системи НАССР з 20.09.2019 року – для малих потужностей (представники малого бізнесу, що займаються виробництвом, транспортуванням, зберіганням та реалізацією харчової продукції, представники громадського харчування). Попередні етапи були розпочаті: з 20.09.2017 – для потужностей, які провадять діяльність з харчовими продуктами, у складі яких є необроблені інгредієнти тваринного походження (бойні, молокозаводи,  підприємства з переробки й виробництва м’яса, риби, молюсків та ракоподібних, яйця, мед, їхні похідні), (крім малих потужностей); з 20.09.2018 – для потужностей, які провадять діяльність з харчовими продуктами, у складі яких відсутні необроблені інгредієнти тваринного походження (кондитерські фабрики, підприємства з переробки й виробництва фруктової і овочевої продукції, крім малих потужностей).
Належна реалізація програми НАССР дозволяє не тільки знизити ризики, пов’язані із харчовими отруєннями споживачів, а й удосконалити технологічні процеси  виробництва та покращити якість продукції.
  З метою проведення роз’яснювальної роботи та підвищення рівня обізнаності про особливості впровадження системи НАССР в Україні, фахівці проекту ЄС «Вдосконалення системи контролю безпечності харчових продуктів в Україні», Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів разом зі спеціалістами платформи масових відкритих онлайн-курсів «Prometheus» розробили безкоштовний навчальний курс «Безпечність харчових продуктів: сучасне законодавство, сумлінний виробник, відповідальний споживач». Навчальний курс присвячений розробці, запровадженню та забезпеченню функціонування процедур, заснованих на принципах системи НАССР, та доступною мовою пояснює такі питання:
-що таке нове харчове законодавство України;
-що дає харчове законодавство бізнесу і споживачам;
-хто такі оператори ринку;
-що таке простежуваність у харчовому законодавстві;
-що таке НАССР та як його правильно читати.
 
Навчання повністю безкоштовне, побудоване у вигляді відео лекцій. За результатами успішного проходження курсу учасники отримають відповідні сертифікати.
Зареєструватися на безкоштовний навчальний  онлайн-курс можна за посиланням: https://courses.prometheus.org.ua/courses/course-vl:MinAgro+HACCP101+2019_T2/about .
   
Шановні суб’єкти господарювання, що займаються виробництвом та обігом харчової продукції! Проходьте дані курси та впроваджуйте систему НАССР на ваших потужностях. 
                                                 
      
 Добропільське районне управління
 Головного управління  Держпродспоживслужби 
 в Донецькій області      

Добавить комментарий

Реклама