rss shkvarkivkontakte shkvarkiodnoklassniki shkvarkif shkvarkiemeil shkvarki
   (099)778-69-78
(063)829-08-06
info@shkvarki.org

Волонтерів запрошують до участі в Регіональній лідерській програмі в рамках кампанії #RespectUA

Четверг, 07 февраля 2019 08:26
Програма розвитку Організації Об‘єднаних Націй в Україні (ПРООН) та Міжнародний центр перспективних досліджень запрошують громадських активістів та людей доброї волі до співпраці в рамках Комунікаційної кампанії з просування толерантності в Україні #RespectUA. 
Метою проекту є  зменшення поляризації суспільних настроїв в Україні та посилення діалогу серед різних соціальних груп на національному та локальному рівнях.
Детальніше про кампанію можна дізнатися тут.
Місією Регіональної лідерської програми є просування цінностей взаємоповаги та порозуміння в Україні, а також підтримка Цілей сталого розвитку. 
Волонтери, котрі пройдуть відбір до участі в цій програмі, отримають статус «регіональних лідерів порозуміння» і долучаться до офіційної волонтерської команди ПРООН в Україні.
Завданням Регіональної лідерської програми є налагодження взаємодії між посланцями толерантності національного рівня та лідерами порозуміння регіональної мережі, що дозволить забезпечити ефективну комунікацію щодо поваги до прав і свобод людини, цінностей соціальної єдності та полілогу в регіонах України.  
Програма регіонального лідерства передбачає проведення низки мистецьких, літературних та спортивних акцій в рамках регіональної мережі задля залучення до дискусії якомога ширшого кола людей із різних соціальних груп.
Лідерство порозуміння – це шлях ваших можливостей! 
У нашій команді для вас стануть доступними:
-залученість до комунікаційної кампанії з підтримки толерантності в Україні #RespectUA;
-підтримка Ваших ініціатив із просування цінностей толерантності на регіональному та національному рівнях;
-можливість проходження тренінгу в Києві за участі експертів та посланців толерантності ПРООН в Україні, які стануть менторами для регіональних лідерів порозуміння;
-участь у заходах проекту (дискусіях, лекціях, воркшопах тощо);
-знайомство і можливості для співпраці з лідерами думок та відомими українцями, які є посланцями толерантності ПРООН в Україні;
-можливість росту в рамках регіональної мережі активістів ПРООН в Україні.
Відгукніться, якщо ви:
üцікавитеся діяльністю ПРООН в Україні;
üподіляєте цінності взаємоповаги, інклюзивного діалогу, підтримуєте боротьбу з дискримінацією за расовою приналежністю, віком, станом здоров’я тощо;
üзахоплюєтеся соціально важливими темами і проектами, що, зокрема, стосуються прав людини, боротьби з дискримінацією, просування цінностей взаємоповаги.
Для того, щоб стати регіональним лідером порозуміння, надішліть резюме та/або лист у довільній формі, в якому вкажіть, чому ви зацікавлені в тому, щоб стати регіональним лідером порозуміння ПРООН в Україні.
Станьте лідерами порозуміння! Долучіться до змін вже сьогодні!
Надсилайте резюме та листи на адресу: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.. 
У разі виникнення запитань телефонуйте за номером: (068) 831 94 69. 

Добавить комментарий

Реклама