USD: 27.47   EUR: 33.86   RUB: 0.48
Небольшая облачность

19°C

Покровск

Небольшая облачность

vkontakte shkvarkirss shkvarkiodnoklassniki shkvarkif shkvarkiemeil shkvarki
   (099)778-69-78
(063)829-08-06
info@shkvarki.org
Стан здоров'я голодуючого профлідера погіршився facebook.com/VolynetsMykhailo

Стан здоров'я голодуючого профлідера погіршився

Пятница, 21 сентября 2018 11:43
Погіршився стан здоров’я голови Місцевої організації Незалежної профспілки гірників України міст Селидове та Новогродівки Віктора Трифонова, який четвертий день голодує у приміщенні Міністерства енергетики та вугільної промисловості. Про це повідомив у Фейсбук Михайло Волинець, голова НПГУ.
Вночі артеріальний тиск сягав 230/125. Лікарі оглянули його та категорично не рекомендували продовжувати знущатися з себе. Якщо Віктор Якович не припинить голодування, то наслідки можуть бути незворотними …
 
Неможливо дивитись на шахтаря, який просто вбиває себе, тому, я разом з народним депутатом Олексієм Рябчиним переконали Віктора Трифонова вийти з будівлі Міненерговугілля та поїхати до лікарні.
 
Тим часом на ДП “Селидіввугілля” заборгованість по заробітній платі складає 217 млн грн, з яких 34 млн ще за 2015 рік. А загальна заборгованість на державних шахтах України - 815 млн грн.
На всіх державних шахтах, де є велика заборгованість - тривожні настрої. А працівники тих копалень, де заборгованість не така висока, мають пам’ятати, що вони мають ризик опинитись в такому ж стані, як Селидіввугілля.

Добавить комментарий

Реклама

  • Тут
  • hydra com
  • go-hydra.com