rss shkvarkivkontakte shkvarkiodnoklassniki shkvarkif shkvarkiemeil shkvarki
   (099)778-69-78
(063)829-08-06
info@shkvarki.org

Оновлення державних шахт дозволить скоротити імпорт вугілля і зменшити потребу в дотаціях, – Глава Уряду

Пятница, 08 июня 2018 12:40
Матеріально-технічне оновлення державних шахт дозволить суттєво наростити власний видобуток, зменшити обсяг потрібних дотацій і скоротити імпорт ресурсу, який наразі має місце. Про це сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман під час «Години запитань до Уряду» у Верховній Раді.
 
«Українські державні шахти були системно полишені напризволяще. З них витягували соки, люди в забоях працювали в жахливих умовах без засобів безпеки. І сьогодні тонна вугілля на державних шахтах коштує більше, аніж на приватних шахтах. Те, що продається на ринку, умовно кажучи, за гривню, коштує у державному видобутку дві, – сказав Глава Уряду. – Які варіанти? Залучити ресурси для модернізації шахт, в тому числі залучити, можливо, приватний капітал, аби люди отримували роботу, а держава вугілля».
 
Володимир Гройсман наголосив, що практика постійного імпорту вугілля – це вимушена міра, яку з часом треба скорочувати за рахунок збільшення власного видобутку і ефективного використання ресурсу. На це, власне, і направлені всі зміни в сфері видобутку, які наразі проводить Уряд.
 
«Поки йдуть зміни, потрібно буде дотувати. Інша справа, що зміни треба проводити швидко. Давайте разом працювати над тим, аби вивести ситуацію із складного стану», - запропонував Володимир Гройсман.

Добавить комментарий

Реклама