USD: 27.47   EUR: 33.86   RUB: 0.48
Переменная облачность

-1°C

Покровск

Переменная облачность

rss shkvarkivkontakte shkvarkiodnoklassniki shkvarkif shkvarkiemeil shkvarki
   (099)778-69-78
(063)829-08-06
info@shkvarki.org

2122

Нові правила забію худоби та птиці

Вторник, 17 апреля 2018 14:04
З 04 квітня 2018 року набирають чинності  нові правила забою тварин згідно статті 34 Закону України «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів». В законі  сказано: «Забороняється здійснювати забій свійських копитних, диких ссавців, вирощених на фермі, відмінних від зайцеподібних, а також забій свійської птиці та кролів не на бійні, що має експлуатаційний дозвіл. Ця норма не стосується забою зазначених тварин в обсязі, що не перевищує трьох голів свійських парнокопитних тварин на тиждень, за умови проведення перед забійного та після забійного огляду державним ветеринарним інспектором або уповноваженим ветеринаром у порядку, затвердженому центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну політику у сфері безпечності та окремих показників якості харчових продуктів та у сфері ветеринарної медицини, а також п'яти голів свійської птиці, кролів на день» 
Таким чином, з 04.04.2018 року подвірно можна забивати тільки три сільськогосподарських тварини на тиждень, а птиці та кролів до п'яти голів на день. А з 1 січня 2025 року продукти, отримані в результаті забою не на бойні, що має експлуатаційний дозвіл, можуть використовуватися виключно для власного споживання або реалізації на агропродовольчому ринку кінцевому споживачу в межах 50 кілометрів від місця забою або в області, в якій він здійснений.
Порушення вищевказаних правил тягне за собою адміністративні покарання згідно Кодексу України про адміністративні правопорушення.
 
 
Адміністрація Добропільського районного управління
Головного управління Держпродспоживслужби в Донецькій області

Добавить комментарий

Реклама