USD: 27.47   EUR: 33.86   RUB: 0.48
Переменная облачность

10°C

Покровск

Переменная облачность

vkontakte shkvarkirss shkvarkiodnoklassniki shkvarkif shkvarkiemeil shkvarki
   (099)778-69-78
(063)829-08-06
info@shkvarki.org

Запрацював реєстр боржників по сплаті аліментів

Среда, 07 февраля 2018 16:53
6 лютого 2018 року почав діяти розроблений Мін’юстом закон № 7277, який значно посилює відповідальність злісних неплатників аліментів, котрі мають заборгованість більше 6 місяців. Паралельно Мін’юст запускає реєстр боржників аліментів, який буде доступний кожному.
 
Уникнути потрапляння до цієї «Дошки Ганьби» не зможуть ні високопосадовці, ні багатії, які роками ухилялися від сплати аліментів, ні боржники будь-якого віку та професії по всій країні, які мають заборгованість за виконавчими провадженнями про стягнення аліментів понад 3 місяці.
 
Реєстр вже нараховує інформацію про більше ніж 75 000 боржників.
 
Серед обмежень, які будуть застосовуватися з 6 лютого щодо неплатників аліментів є:
 
спрощена процедура заборони виїзду за кордон для тих з батьків, які понад 6 місяців сукупно не сплачують аліменти своїй дитині;
обмеження у праві користування транспортними засобами для батьків, які ухиляються від сплати аліментів понад 6 місяців;
обмеження у праві полювання, використання зброї для батьків, які ухиляються від сплати аліментів понад 6 місяців;
державний виконавець отримує право складати протокол і направляти його до суду для застосування до боржника адмінвідповідальності у вигляді суспільно-корисних робіт;
той з батьків, хто ухиляється від сплати аліментів, втрачає на цей період право на згоду іншого з батьків на виїзд дитини на короткий термін за кордон на навчання, лікування чи відпочинок.
Водночас вводиться новий засіб впливу на боржників – до 240 годин суспільно корисних робіт, оплата за які піде на погашення боргу перед дитиною безпосередньо.
 
Такі жорсткі методи впливу застосовуватимуться лише до злісних неплатників аліментів – борг яких перевищує суму сплати за 6 місяців. При цьому Закон передбачає негайне скасування обмежень одразу після повного погашення заборгованості.

Добавить комментарий

Реклама