USD: 27.47   EUR: 33.86   RUB: 0.48
Облачно

-2°C

Покровск

Облачно

rss shkvarkivkontakte shkvarkiodnoklassniki shkvarkif shkvarkiemeil shkvarki
   (099)778-69-78
(063)829-08-06
info@shkvarki.org

Ошибка: Нет статей для вывода на экран

2122

Юрій Аллеров: частина допомоги, яку ми отримали від США, вже у зоні бойових дій

Среда, 30 августа 2017 11:55
Про це сьогодні, 29 серпня, заявив командувач Національної гвардії України під час офіційної зустрічі зі старшим радником США з питань національної безпекової політики Койтом Харгусом та радником офісу зв'язку НАТО в України з питань реформування сектору безпеки підполковником Ярославом Патою.
«Національна гвардія України продовжує розвиватися, в тому числі і завдяки допомозі США. В цьому році ми отримали суттєву допомогу від США і частина цієї допомоги вже знаходиться в зоні АТО.  Ми продовжуємо заплановані реформи і стаємо ефективнішими, витривалішими та сильнішими», − сказав Юрій Аллеров.
Своєю чергою Койт Харгус наголосив, що Сполучені Штати Америки підтримують суверенітет України та право Українців обирати своє майбутнє. Також він відзначив значний прогрес у реформуванні сил оборони України.
«Сьогодні сили оборони України досягли значного прогресу та стали більш ефективними і цей розвиток продовжується. Національна гвардія України,  як важлива складова сил оборони стає сильнішою кожного дня. Ми були дуже вражені вашими солдатами під час візитів до військових частин і вважаємо доцільним направити наші зусилля на подальшу модернізацію Нацгвардії», − сказав він.
Старший радник США з питань національної безпекової політики також зазначив, що Національна гвардія України іде у правильному напрямку у сфері публічних закупівель.
«Національна гвардія України дуже багато закупівель проводить через ProZorro. Це дає можливість народу України побачити як використовуються їхні податки», − додав він.

Добавить комментарий

Реклама