USD: 25.5   EUR: 29.93   RUB: 0.43
Свежо

30°C

Покровск

Свежо

vkontakte shkvarkirss shkvarkiodnoklassniki shkvarkif shkvarkiemeil shkvarki
   (099)778-69-78
(063)829-08-06
info@shkvarki.org

Шлях до користування Веб-порталом електронних послуг спрощено

Понедельник, 31 июля 2017 07:33
Вхід на Веб-портал  за допомогою особистого електронного цифрового підпису (ЕЦП). При цьому не слід звертатися до органу ПФУ, тому що Ваш ЕЦП ідентифікує Вашу особу. Цей спосіб є однозначно зручним та реальним для державних службовців, посадових осіб органів місцевого самоврядування, суддів, прокурорів, працівників поліції, депутатів тощо, тобто тих, у кого вже наявні електронні цифрові підписи. З цієї нагоди дозвольте запропонувати Вам спробувати увійти на веб-портал електронних послуг Пенсійного фонду за допомогою особистого ЕЦП. Для цього необхідно увійти на сайт portal.pfu.gov.ua, вибрати вхід за ЕЦП, в запропонованому вікні вибрати акредитований центр, в якому отримано ЕЦП, вказати шлях до особистого ключа, набрати пароль. Після чого відкриється Ваш «Особистий кабінет».   
Також слід зазначити, що послуги веб-порталу щодо отримання інформації про заробітну плату (дохід), з якої сплачено єдиний внесок на загальнообов`язкове державне соціальне страхування, стануть у нагоді при декларуванні.
Якщо виникають питання щодо користування Веб-порталом електронних послуг Пенсійного фонду України слід звертатися до Добропільського об’єднаного управління ПФУ за адресою: м. Добропілля, вул. Незалежності, 28А, кабінети 106 та 107 або за телефонами: 2-89-01, 2-80-67.

Добавить комментарий