USD: 26.48   EUR: 31.17   RUB: 0.45
Облачно

0°C

Покровск

Облачно

vkontakte shkvarkirss shkvarkiodnoklassniki shkvarkif shkvarkiemeil shkvarki
   (099)778-69-78
(063)829-08-06
info@shkvarki.org
×

Предупреждение

JUser: :_load: Не удалось загрузить пользователя с ID: 783

Заканчивается подача заявок на конкурс "Благодійна Україна-2016"

Понедельник, 06 февраля 2017 16:20
У жовтні 2016 року було оголошено старт нового етапу Національного конкурсу «Благодійна Україна-2016» - єдиного діючого всеукраїнського конкурсу, мета якого - розвиток ефективного соціально-орієнтованого благодійництва, меценатства та волонтерства в Україні шляхом публічного стимулювання кращих благодійників, меценатів та волонтерів, їхніх організацій та практик.
 
Для участі у конкурсі необхідно подати конкурсну заявку відповідної форми. До заявки доцільно додати заскановані фотографії, публікації, відгуки, рекомендації тощо, які характеризують діяльність благодійника або хід реалізації благодійного проекту (ініціативи). Автори конкурсних заявок несуть відповідальність за достовірність наданої ними інформації.
 
Заявки на участь у конкурсі можуть подавати безпосередньо самі благодійники, набувачі благодійної допомоги та будь-які неурядові організації та фізичні особи (окрім органів державної влади, місцевого самоврядування та політичних партій), незалежно від громадянства, зацікавлені у розвитку та популяризації благодійних ініціатив. Переможців на загальнодержавному рівні визначатимуть в п’ятнадцятьох основних, трьох індивідуальних та чотирьох спеціальних номінаціях.
 
Основні колективні номінації: благодійність великого бізнесу; благодійність середнього бізнесу; благодійність малого бізнесу; корпоративна благодійність; колективне волонтерство; всеукраїнська благодійність; регіональна благодійність; благодійність в охороні здоров’я; благодійність в освіті та науці; благодійність в культурі та мистецтві; благодійність в соціальній сфері; благодійність в захисті України; благодійність неурядового сектору; молодіжна та дитяча благодійність; благодійна акція.
 
Індивідуальні номінації: громадянська благодійність; меценат року; волонтер року.
 
Спеціальні номінації: народний благодійник; благодійність у медіа, інновації в благодійності, допомога з-за кордону.
 
Останній термін подачі заявок для участі в Національному конкурсі «Благодійна Україна - 2016» - 19 лютого 2017 року.

Добавить комментарий

Реклама