USD: 27.05   EUR: 28.5   RUB: 0.47
Облачно

3°C

Покровск

Облачно

rss shkvarkivkontakte shkvarkiodnoklassniki shkvarkif shkvarkiemeil shkvarki
   (099)778-69-78
(063)829-08-06
info@shkvarki.org

«Аукціон претендентів» до ПАТ «Український бекон» пройшов у Покровському МЦЗ

Среда, 14 сентября 2016 16:03

Покровським міським центром зайнятості Донецької області 14 вересня 2016 року, за ініціативи роботодавця ПАТ «Український бекон», було організовано та проведено «Аукціон претендентів». Це далеко не перший захід в цьому році, спрямований на більш якісний підбір роботодавцем необхідних працівників та на ознайомлення шукачів роботи з підприємством. Цільовою аудиторією в цьому заході стали безробітні, які відповідають вимогам роботодавця, в тому числі, громадяни з числа ВПО.

ПАТ «Український бекон» - виробник, що спеціалізується на переробці м'яса птиці, свинини і яловичини, виробляє м'ясоковбасні вироби, а також напівфабрикати. Представник підприємства презентувала безробітним вакантні посади обвалювальника птиці, формувальника, транспортувальника, маркеровника та інші. Також безробітні були ознайомлені з основними вимогами до претендентів, характером та умовами праці, рівнем заробітної плати. Підприємство пропонує своїм потенційним робітникам привабливі умови та матеріальні стимули. Значну кількість присутніх зацікавила надана інформація.
Шукачі роботи, які зацікавились пропозиціями працевлаштування, одразу ж мали змогу заповнити необхідні анкети, пройти попередню співбесіду. Деякі з них отримали пропозицію відвідати підприємство з метою проходження стажування.
Така форма роботи з роботодавцями та шукачами є найбільш ефективною, оскільки адресно, оперативно служба зайнятості зводить на одну площину тих, хто шукає роботу та тих, хто винаймає робітників.


Директор Покровського
міського центру зайнятості
Донецької області

Галерея изображений

Добавить комментарий

 

Детский магазин Детки рулят Покровск

Гранитные памятники в Покровске

Установка ГБО в Покровске

 reklamniy zeh

 

Система Orphus