USD: 27.47   EUR: 33.86   RUB: 0.48
Свежо

26°C

Покровск

Свежо

vkontakte shkvarkirss shkvarkiodnoklassniki shkvarkif shkvarkiemeil shkvarki
   (099)778-69-78
(063)829-08-06
info@shkvarki.org

cirkus 570х90

День відкритих дверей Покровського міського центру зайнятості відвідало понад 100 учнів

Пятница, 09 сентября 2016 17:36

 

8 вересня в Покровському міському центру зайнятості Донецької області відбувся День відкритих дверей для молоді.

«Щоб вибір професії був справді свідомим і вільним, необхідно враховувати принаймні чотири фактори: інформованість про світ професій; знання своїх особистісних особливостей; уміння співвідносити особисті якості з вимогами, які пред'являють професія і спеціальність. Не слід забувати й про потреби ринку праці», - розпочала захід заступник директора Наталія Воробйова.

Учні отримали інформацію про ситуацію на ринку праці, особливості працевлаштування в сучасних умовах, потребу в працівниках за професіями, які користуються попитом на ринку праці,  можливість їх отримання в центрах професійно-технічної освіти державної служби зайнятості, про можливість участі в оплачуваних громадських і тимчасових роботах та започаткування власної справи.

Фахівці центру зайнятості ознайомили учнів з інформацією про роботу профінформаційного сектора, про те, де можна пройти навчання за певною професією, умовами навчання та можливістю подальшого працевлаштування та з довідником професійно-технічних і вищих навчальних закладів області.

Надана інформація викликала жвавий інтерес у школярів. Найбільш учнів зацікавила інформація про можливість пройти в центрі зайнятості профдіагностичне обстеження з метою допомоги у виборі професії. Юнаки та дівчата зацікавилися можливістю знайти прийнятне місце праці, скориставшись програмно – апаратним комплексом самостійного пошуку вакансій. Найбільш активні з них забажали скористатись можливістю пройти профорієнтаційне тестування.

Даним заходом діти були задоволені і отримали масу позитивних вражень від побаченого і почутого.   

Галерея изображений

Добавить комментарий

Детский магазин Детки рулят Покровск

Гранитные памятники в Покровске

 reklamniy zeh

 

Реклама