USD: 26.98   EUR: 28.36   RUB: 0.47
Снег

0°C

Покровск

Снег

rss shkvarkivkontakte shkvarkiodnoklassniki shkvarkif shkvarkiemeil shkvarki
   (099)778-69-78
(063)829-08-06
info@shkvarki.org

Дивимось у майбутнє разом із службою зайнятості

Среда, 07 сентября 2016 10:54
Фахівці  Покровського центру зайнятості Донецької області Ведькало О.В.  та   Насєкіна К.О. 6 вересня 2016 року відвідали навчальні заклади міста та провели низку заходів зі старшокласниками ЗОШ №15 та  НВК №2 м. Покровська для мотивації їх до вибору актуальних та сучасних професій, затребуваних на ринку праці міста та регіону.
 Вибір професії дуже важливий і надзвичайно відповідальний період в житті людини. Сформувати у школярів уявлення про внутрішній зміст професій та допомогти їм зробити обґрунтований вибір з урахуванням їх бажань, можливостей та потреб ринку праці - одне з основних завдань фахівців Покровського МЦЗ Донецької області. Тому, в першу чергу, учні ознайомилися з послугами служби зайнятості та інформацією про роботу профінформаційного сектору. «Якщо у вас виникли труднощі у визначенні свого професійного життєвого шляху то доцільно звернутися за допомогою до спеціалістів із профорієнтації міського центру зайнятості, які проведуть психологічне тестування та допоможуть зорієнтуватись у власних інтересах та здібностях»,- акцентувала увагу фахівець із профорієнтації Насєкіна Крістіна.  
Учні ознайомились із переліком актуальних професій на ринку праці регіону, мали змогу розширити знання про світ професій, з`ясувати свої нахили до того чи іншого фаху. Приємним стало і те, що у рейтингу професій, якими планують оволодіти старшокласники, лідирують робітничі.
Зрозуміло, що дати якусь однозначну пораду щодо правильного вибору професії неможливо, хоча б тому, що кожна людина – це неповторна індивідуальність. Фахівці Покровського МЦЗ Донецької області допоможуть зробити правильний вибір та віднайти ту свою стежину, якою людина слідуватиме протягом усього життя.
 

Галерея изображений

Добавить комментарий

 

Детский магазин Детки рулят Покровск

Гранитные памятники в Покровске

Установка ГБО в Покровске

 reklamniy zeh

 

Система Orphus