Дивимось у майбутнє разом із службою зайнятості

Дивимось у майбутнє разом із службою зайнятості

Фахівці  Покровського центру зайнятості Донецької області Ведькало О.В.  та   Насєкіна К.О. 6 вересня 2016 року відвідали навчальні заклади міста та провели низку заходів зі старшокласниками ЗОШ №15 та  НВК №2 м. Покровська для мотивації їх до вибору актуальних та сучасних професій, затребуваних на ринку праці міста та регіону.
 Вибір професії дуже важливий і надзвичайно відповідальний період в житті людини. Сформувати у школярів уявлення про внутрішній зміст професій та допомогти їм зробити обґрунтований вибір з урахуванням їх бажань, можливостей та потреб ринку праці - одне з основних завдань фахівців Покровського МЦЗ Донецької області. Тому, в першу чергу, учні ознайомилися з послугами служби зайнятості та інформацією про роботу профінформаційного сектору. «Якщо у вас виникли труднощі у визначенні свого професійного життєвого шляху то доцільно звернутися за допомогою до спеціалістів із профорієнтації міського центру зайнятості, які проведуть психологічне тестування та допоможуть зорієнтуватись у власних інтересах та здібностях»,- акцентувала увагу фахівець із профорієнтації Насєкіна Крістіна.  
Учні ознайомились із переліком актуальних професій на ринку праці регіону, мали змогу розширити знання про світ професій, з`ясувати свої нахили до того чи іншого фаху. Приємним стало і те, що у рейтингу професій, якими планують оволодіти старшокласники, лідирують робітничі.
Зрозуміло, що дати якусь однозначну пораду щодо правильного вибору професії неможливо, хоча б тому, що кожна людина – це неповторна індивідуальність. Фахівці Покровського МЦЗ Донецької області допоможуть зробити правильний вибір та віднайти ту свою стежину, якою людина слідуватиме протягом усього життя.
 

Галерея изображений

Добавить комментарий

Система Orphus