USD: 27.06   EUR: 28.65   RUB: 0.47
Переменная облачность

0°C

Покровск

Переменная облачность

rss shkvarkivkontakte shkvarkiodnoklassniki shkvarkif shkvarkiemeil shkvarki
   (099)778-69-78
(063)829-08-06
info@shkvarki.org

Працівники кримінально-виконавчої інспекції прийняли участь в урочистому заході «Першого дзвоника»

Четверг, 01 сентября 2016 14:40

     1 вересня 2016 року працівники Покровського міськрайонного відділу кримінально-виконавчої інспекції управління Державної пенітенціарної служби України в Донецькій області на базі загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 2 міста Покровськ прийняли участь в святкуванні «Дня знань».

     На урочистій лінійці були присутні почесні гості: співробітник Покровсько-Селидівського об’єднаного міського комісаріату і представники церкви та депутатського корпусу міста. Всі присутні побажали учням натхнення у здобутті нових знань та мирного неба над головою. Не виключенням стали й працівники Покровського міськрайонного відділу КВІ УДПтС України в Донецькій області, які мали змогу долучитись до побажань школярам та поспілкуватись з учнями, нагадати їм про правила поведінки на вулиці, вдома, та про відповідальність за свої вчинки.

     Працівники Покровського МРВ КВІ в рамках реалізації Закону України «Про пробацію», намагаються всіма силами попередити скоєння правопорушень серед молоді та виховати законослухняне суспільство.

Олена Тимченко,

начальник Покровського МРВ

КВІ УДПтС України в Донецькій області

P1000401 gdfd8545

Добавить комментарий

 

Детский магазин Детки рулят Покровск

Гранитные памятники в Покровске

Установка ГБО в Покровске

 reklamniy zeh

 

Система Orphus