Працівники кримінально-виконавчої інспекції прийняли участь в урочистому заході «Першого дзвоника»

Працівники кримінально-виконавчої інспекції прийняли участь в урочистому заході «Першого дзвоника»

     1 вересня 2016 року працівники Покровського міськрайонного відділу кримінально-виконавчої інспекції управління Державної пенітенціарної служби України в Донецькій області на базі загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 2 міста Покровськ прийняли участь в святкуванні «Дня знань».

     На урочистій лінійці були присутні почесні гості: співробітник Покровсько-Селидівського об’єднаного міського комісаріату і представники церкви та депутатського корпусу міста. Всі присутні побажали учням натхнення у здобутті нових знань та мирного неба над головою. Не виключенням стали й працівники Покровського міськрайонного відділу КВІ УДПтС України в Донецькій області, які мали змогу долучитись до побажань школярам та поспілкуватись з учнями, нагадати їм про правила поведінки на вулиці, вдома, та про відповідальність за свої вчинки.

     Працівники Покровського МРВ КВІ в рамках реалізації Закону України «Про пробацію», намагаються всіма силами попередити скоєння правопорушень серед молоді та виховати законослухняне суспільство.

Олена Тимченко,

начальник Покровського МРВ

КВІ УДПтС України в Донецькій області

P1000401 gdfd8545

Похожие материалы (по тегу)

Добавить комментарий

Система Orphus