USD: 26.91   EUR: 28.45   RUB: 0.47
Облачно

0°C

Покровск

Облачно

rss shkvarkivkontakte shkvarkiodnoklassniki shkvarkif shkvarkiemeil shkvarki
   (099)778-69-78
(063)829-08-06
info@shkvarki.org

Круглий стіл із роботодавцями міста Покровськ

Вторник, 30 августа 2016 10:14

26 серпня у Покровському міському центрі зайнятості Донецької області, в рамках реалізації загальнообласного заходу «Служба зайнятості відкрита для всіх та кожного», пройшла зустріч із  представниками роботодавців нашого міста.

У заході, який відбувся у форматі «круглого столу», прийняли участь  представники Красноармійської об’єднаної державної податкової інспекції головного управління ДФС у Донецькій області, ПРАТ «Красноармійське АП «УКРБУД», приватного підприємства «НОВО-ТЕК», Комунальної установи «Покровський координаційний комітет самоорганізації населення», Красноармійської міської стоматологічної поліклініки, ТОВ «БУДРЕМТРАНС» та фахівці відділу взаємодії з роботодавцями на чолі з директором Покровського МЦЗ Донецької області – Миколою Толмачовим.

В ході проведення круглого столу були обговорені законодавчі аспекти взаємодії служби зайнятості та роботодавців. Зокрема, учасники заходу  детально розглянули питання подання роботодавцями інформації про наявність вакансій. Також, обговорили можливість отримання компенсації роботодавцем витрат у розмірі єдиного внеску на державне соціальне страхування та витрат на оплату праці при працевлаштуванні безробітних осіб згідно діючого законодавства. «Використовуючи сучасні технології взаємодії між роботодавцями та службою зайнятості, такі як онлайн-співбесіда, відеорезюме, відеовакансія, що є ефективним у наш час, сподіваємось на плідне співробітництво»,- наголосив директор Покровського МЦЗ Донецької області Микола Толмачов.

Роботодавці, присутні на круглому столі, в свою чергу, звернулись до працівників центру зайнятості з пропозицією проводити частіше подібні заходи, де б вони могли отримувати  інформацію про зміни у законодавстві про зайнятість, дізнаватися про нові послуги та можливості служби зайнятості.

Добавить комментарий

 

Детский магазин Детки рулят Покровск

Гранитные памятники в Покровске

Установка ГБО в Покровске

 reklamniy zeh

 

Система Orphus