USD: 25.64   EUR: 27.25   RUB: 0.41
Облачно

-3°C

Покровск

Облачно

(099)778-69-78
(063)829-08-06
info@shkvarki.org
Співробітники Покровського МРВ КВІ відзначили День Державного прапора

Співробітники Покровського МРВ КВІ відзначили День Державного прапора

23 серпня 2016 року співробітники Покровського МРВ КВІ УДПтСУ в Донецькій області прийняли участь в ході, присвяченій святкуванню Дня Державного прапора України. Й недарма сьогодні прапор України майорить на всіх будівлях нашого міста, адже основними атрибутами державності є саме герб, гімн та прапор.

На мітингу, присвяченому даному святу, урочисто пролунали слова Гімну України та був здійнятий Державний Прапор. Зі словами привітання перед покровчанами виступив міський голова Руслан Валерійович Требушкін та інші почесні гості міста Покровськ.

Серед присутніх даного свята були не лише молодь та дорослі чоловіки й жінки, які свідомо прийняли участь у святкуванні, але й діти, одягнені в українські вишиванки, які активно приймали участь у несенні величезного прапору України.Саме у такій повазі до національних символів й виявляється суспільна самосвідомість,любов до своєї Батьківщини.

DSCN1102

 

Олена Здебська,

Фахівець(з питань з соціальної роботи з суб’єктами пробації)

Покровського МРВ КВІ

УДПтС України в Донецькій області

Похожие материалы (по тегу)

Комментарии  

# Євген Олександрович 23.08.2016 20:52
Чудове свято. Мирні, щасливі люди і діти. Це - ми. Це, вся Україна, від заходу до сходу. У нас все буде добре. Україна обов’язково переможе. Україна завжди буде єдиною, сильною, мирною і незалежною.
Ответить | Ответить с цитатой | Цитировать

Добавить комментарий