USD: 26.91   EUR: 28.45   RUB: 0.47
Облачно

0°C

Покровск

Облачно

rss shkvarkivkontakte shkvarkiodnoklassniki shkvarkif shkvarkiemeil shkvarki
   (099)778-69-78
(063)829-08-06
info@shkvarki.org

Спільна робота – запорука успіху: Покровський МЦЗ Донецької області у Піщанській сільській раді

Пятница, 19 августа 2016 08:03

Особливої уваги потребують мешканці сіл та селищ, тому 18 серпня Покровський міський центр зайнятості Донецької області завітав у Піщанську сільську раду, вже в сьоме у цьому році, з метою зустрічі з безробітними, роботодавцями та керівництвом для надання практичної допомоги.

У заході взяли участь: голова Піщанської сільської ради Сергій Білицький, представники Піщанської НВК, ФОП Безрук Т.Г., ФОП Сапон Ю.В., ФОП Мережко А.А., ФОП Павленко С.В., ФОП Клименко І.Г., ФГ Владимирське та безробітні.

«Спільна робота – запорука успіху. Необхідно виявляти негативні тенденції у сфері зайнятості сільського населення та активізувати роль роботодавців у збереженні та створенні нових робочих місць», - звернувся до присутніх директор Покровського МЦЗ Донецької області Микола Толмачов, розпочавши захід.

Розповіли про такі послуги служби зайнятості, як професійне навчання, перенавчання та підвищення кваліфікації безробітних для задоволення потреб роботодавців у кваліфікованих кадрах, в тому числі в центрах професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості.

Звернули увагу роботодавців щодо іх стимулювання до створення нових робочих місць та працевлаштування на них безробітних, які зареєстровані в службі зайнятості шляхом компенсування фактичних витрат в розмірі єдиного внеску на загальнообов’язкове державне страхування. Також розглянули питання компенсації витрат роботодавцю на оплату праці за працевлаштування на умовах строкових трудових договорів зареєстрованих безробітних з числа внутрішньо переміщених осіб.

На зустрічі були розглянуті питання необхідності організації у Піщанській сільській раді оплачуваних громадських робіт, порядку фінансування, оплати праці та соціальних гарантій для тимчасових працівників.

У прикінцевій частині зустрічі були надані відповіді на усі питання, які виникли в учасників.

Керівництво сільської ради має намір розглянути питання можливості організації громадських робіт із використанням коштів місцевого бюджету.

Захід пройшов у цікавій та конструктивній атмосфері, що без сумніву принесе велику користь для усіх учасників зустрічі.

 

Директор Покровського міського центру зайнятості

Донецької області

М.І. Толмачов

Добавить комментарий

 

Детский магазин Детки рулят Покровск

Гранитные памятники в Покровске

Установка ГБО в Покровске

 reklamniy zeh

 

Система Orphus