USD: 27.34   EUR: 29.29   RUB: 0.46
Переменная облачность

-4°C

Покровск

Переменная облачность

rss shkvarkivkontakte shkvarkiodnoklassniki shkvarkif shkvarkiemeil shkvarki
   (099)778-69-78
(063)829-08-06
info@shkvarki.org

Спільна робота – запорука успіху: Покровський МЦЗ Донецької області у Піщанській сільській раді

Пятница, 19 августа 2016 08:03

Особливої уваги потребують мешканці сіл та селищ, тому 18 серпня Покровський міський центр зайнятості Донецької області завітав у Піщанську сільську раду, вже в сьоме у цьому році, з метою зустрічі з безробітними, роботодавцями та керівництвом для надання практичної допомоги.

У заході взяли участь: голова Піщанської сільської ради Сергій Білицький, представники Піщанської НВК, ФОП Безрук Т.Г., ФОП Сапон Ю.В., ФОП Мережко А.А., ФОП Павленко С.В., ФОП Клименко І.Г., ФГ Владимирське та безробітні.

«Спільна робота – запорука успіху. Необхідно виявляти негативні тенденції у сфері зайнятості сільського населення та активізувати роль роботодавців у збереженні та створенні нових робочих місць», - звернувся до присутніх директор Покровського МЦЗ Донецької області Микола Толмачов, розпочавши захід.

Розповіли про такі послуги служби зайнятості, як професійне навчання, перенавчання та підвищення кваліфікації безробітних для задоволення потреб роботодавців у кваліфікованих кадрах, в тому числі в центрах професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості.

Звернули увагу роботодавців щодо іх стимулювання до створення нових робочих місць та працевлаштування на них безробітних, які зареєстровані в службі зайнятості шляхом компенсування фактичних витрат в розмірі єдиного внеску на загальнообов’язкове державне страхування. Також розглянули питання компенсації витрат роботодавцю на оплату праці за працевлаштування на умовах строкових трудових договорів зареєстрованих безробітних з числа внутрішньо переміщених осіб.

На зустрічі були розглянуті питання необхідності організації у Піщанській сільській раді оплачуваних громадських робіт, порядку фінансування, оплати праці та соціальних гарантій для тимчасових працівників.

У прикінцевій частині зустрічі були надані відповіді на усі питання, які виникли в учасників.

Керівництво сільської ради має намір розглянути питання можливості організації громадських робіт із використанням коштів місцевого бюджету.

Захід пройшов у цікавій та конструктивній атмосфері, що без сумніву принесе велику користь для усіх учасників зустрічі.

 

Директор Покровського міського центру зайнятості

Донецької області

М.І. Толмачов

Добавить комментарий

Оптовая база в Покровске

du9s6d5s9df63dwaas5

 

Детский магазин Детки рулят Покровск

Гранитные памятники в Покровске

Установка ГБО в Покровске

gusto111

 reklamniy zeh

 

Система Orphus