USD: 27.47   EUR: 33.86   RUB: 0.48
Rain And Snow

1°C

Покровск

Rain And Snow

rss shkvarkivkontakte shkvarkiodnoklassniki shkvarkif shkvarkiemeil shkvarki
   (099)778-69-78
(063)829-08-06
info@shkvarki.org

2122

Аукціон претендентів - шлях до негайного працевлаштування

Четверг, 18 августа 2016 08:09

Одним з найбільш ефективних форм роботи з безробітними і роботодавцями, яким необхідно терміново укомплектувати вакансії свого підприємства, є «Аукціон претендентів».

На замовлення роботодавця 17 серпня фахівцями Покровського міського центру зайнятості Донецької області було організовано вже сьомий у цьому році «Аукціон претендентів». Захід відвідали 8 шукачів роботи.

Зі вступним словом виступив директор центру зайнятості Микола Толмачов, який розповів про мету заходу, представив роботодавця – фізичну особу - підприємця Сергія Пивовара та претендентів на вакантні місця за професією «оператор комп’ютерного набору», «кондитер», «вантажник».

Структура підприємства, вакантні робочі місця, характер роботи, освітній рівень та досвід роботи кандидатів, умови праці та проживання, рівень оплати праці, соціальні пакети, можливості навчання – всі ці питання стали предметом спілкування між потенційними роботодавцями та робітниками.

Особливий наголос Сергій Пивовар зробив на важливості особистої зацікавленості та високої мотивації працівника, необхідних для ефективної роботи. «Для всіх працівників на підприємствіобов'язковимє володіння такими якостями, як порядність, чесність, енергійність, комунікабельність», - зауважив Сергій.

Шукачі роботи цікавились можливістю організації гнучкого графіку роботи, навчанням, можливістю доставки до робочого місця.

Завдяки проведеному заходу роботодавець мав можливість ознайомитись з усіма претендентами певної професії, які знаходяться на обліку в центрі зайнятості, а претенденти – поспілкуватися безпосередньо з роботодавцем, отримати відповіді на питання, які виникли в ході бесіди, та можливість відразу знайти очікувану роботу.

IMG 3707

Директор Покровського

міського центру зайнятості

Донецької області М.І.Толмачов

Комментарии  

# Lettie 16.07.2017 15:30
Hi! I couⅼd have swⲟrn I've viѕited this sige before but after browsing through many of the posts I realized it's new t᧐ me.
Anyhow, I'm certainly pleased I came across it and I'll
ƅe bօokmarкing it and checking back frequently!my web blog - Peluang Bisnis: [censored]muamalah.net
Ответить | Ответить с цитатой | Цитировать

Добавить комментарий

Детский магазин Детки рулят Покровск

Гранитные памятники в Покровске

 reklamniy zeh

 

Реклама