USD: 26.91   EUR: 28.45   RUB: 0.47
Облачно

1°C

Покровск

Облачно

rss shkvarkivkontakte shkvarkiodnoklassniki shkvarkif shkvarkiemeil shkvarki
   (099)778-69-78
(063)829-08-06
info@shkvarki.org

Брифінг директора Красноармійського МЦЗ щодо результатів роботи за січень-липень 2016 року

Понедельник, 08 августа 2016 16:05

Брифінг директора Красноармійського МЦЗ щодо результатів роботи за січень-липень 2016 року

3 серпня в Красноармійському міському центрі зайнятості відбувся брифінг директора щодо результатів роботи за сім місяців 2016 року.
Мета проведення брифінгу – широке  інформування населення, роботодавців, місцевих органів влади про соціальні послуги служби зайнятості та результати роботи за сім місяців поточного року.
«Станом на сьогоднішній день, кількість зареєстрованих в ЦЗ безробітних становить 516 осіб. Перебувало на обліку за цей період 1572 особи. Працевлаштовано 520 осіб, з них - число осіб, що мають право на додаткові гарантії при працевлаштуванні складає 127 осіб; ВПО – 21 особа, учасники АТО – 5 осіб. Протягом звітного періоду профнавчання проходило 164 особи, участь у  громадських роботах тимчасового характеру прийняло 330 осіб », - зазначив  директор Красноармійського МЦЗ Микола Толмачов.
Директор звернув увагу присутніх на такі послуги служби зайнятості, як професійне навчання, перенавчання та підвищення кваліфікації безробітних для задоволення потреб роботодавців у кваліфікованих кадрах, в тому числі в центрах професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості.
Представникам  місцевих засобів масової інформації були надані ґрунтовні відповіді щодо ситуації на регіональному ринку праці.
 «На сучасному етапі державна служба зайнятості потребує певних змін та фахівці Красноармійського міського центру зайнятості Донецької області готові реалізувати нові підходи у реформуванні державної служби зайнятості України», - підсумував директор Красноармійського МЦЗ Микола Толмачов.

brifing cz pokrovsk082016 2

Добавить комментарий

 

Детский магазин Детки рулят Покровск

Гранитные памятники в Покровске

Установка ГБО в Покровске

 reklamniy zeh

 

Система Orphus