USD: 27.05   EUR: 28.5   RUB: 0.47
Rain And Snow

2°C

Покровск

Rain And Snow

rss shkvarkivkontakte shkvarkiodnoklassniki shkvarkif shkvarkiemeil shkvarki
   (099)778-69-78
(063)829-08-06
info@shkvarki.org

Неповнолітні вихованці Красноармійського МРВ КВІ УДПтС України в Донецькій області відвідали ізолятор тимчасового тримання

Понедельник, 01 августа 2016 13:40

30.07.2016 року на реалізацію плану спільних дій щодо профілактики вчинення дітьми повторних злочинів та рецидиву злочинності серед дітей на 2016р., було здійснено попереджувально-профілактичний захід, а саме відвідування неповнолітніми засудженими ізолятору тимчасового тримання Покровського ВП ГУНП в Донецькій області за підтримки заступника начальника відділу поліції Коцюрея Петра Івановича.
ИТТ_1.jpg
В ході екскурсії заступник начальника ІТТ Шовкун Сергій Миколайович  роз’яснив умови перебування спецконтингенту протягом тримання під вартою, відповів на всі питання, які виникли у підлітків під час проведення заходу. Неповнолітнім було надано можливість подивитися на камери утримання адмінправопорушиків та осіб, які знаходяться під слідством, умови їх утримання та місця для прогулянок.
Подібні заходи позитивно впливають на розвиток особистих якостей дітей та є гарним підґрунтям для становлення молодої  людини як повноцінної особистості,  гідного громадянина України,  який зрозумів свої помилки та в майбутньому більше не стане на хибний злочинний шлях. Сподіваємося,  що кожен з підоблікових зробив для себе висновок та відвідування ізолятору тимчасового тримання в їх пам’яті залишиться тільки спогадами про екскурсію.

В.о начальника Красноармійського МРВ КВІ
УДПтСУ в Донецькій області
Кубрак Г.І.

Добавить комментарий

 

Детский магазин Детки рулят Покровск

Гранитные памятники в Покровске

Установка ГБО в Покровске

 reklamniy zeh

 

Система Orphus