USD: 27.47   EUR: 33.86   RUB: 0.48
Облачно

-2°C

Покровск

Облачно

rss shkvarkivkontakte shkvarkiodnoklassniki shkvarkif shkvarkiemeil shkvarki
   (099)778-69-78
(063)829-08-06
info@shkvarki.org

2122

×

Внимание

Проблема визуализации вашей галереи. Убедитесь, что используемая в плагине меток папка Простой галереи Pro существует и содержит правильные файлы картинок. Плагин не смог найти папку: media/k2/galleries/8913

×

Предупреждение

JUser: :_load: Не удалось загрузить пользователя с ID: 783

Красноармійський міський центр зайнятості відвідали зі спільною місією експерти ПРООН и МОН

Четверг, 28 июля 2016 10:01

В рамках спільного проекту Програми розвитку ООН і міжнародної організації праці «Функціональна оцінка держаної служби зайнятості України 26.07.2016 року в Красноармійськиму МЦЗ Донецької області відбулася зустріч зі спільною місією експертів ПРООН та МОН Юлією Галустян та Лідією Ткаченко.

В ході екскурсії експерти ознайомилися з роботою Красноармійського міського центру зайнятості. Особливо зацікавив експертів «онлайн-центр», в якому безробітні можуть скласти резюме, записати відеорезюме, ознайомитися з відеопрезентаціями роботодавців та з відеопрезентаціями професій, які можна отримати в центрах професійно-технічної освіти державної служби зайнятості.

Експерти мали можливість поспілкуватися з соціальними партнерами, роботодавцями, представниками влади, які плідно співпрацюють зі службою зайнятості. В спілкуванні прийняли участь:заступник голови Покровської райдержадміністрації Тетяна Радченко; голова Шевченківської селищної ради Надія Меркулова; голова Покровської ліги ділових та професійних жінок Наталія Тихонова; представники управління соціального захисту населення Покровської міської ради Донецької області, Покровської районної організації інвалідів, Управління соціального захисту населення Покровської міської ради, професійного ліцею, роботодавці.

Учасники бесіди обговорювали роль центру зайнятості в плануванні та реалізації заходів політики на місцевому ринку праці; напрями та механізми взаємодії установ, організацій з центром зайнятості, приклади успішної взаємодії з центром зайнятості, які напрацьовані в місті Покровськ та Покровському районі.

А як приклади успішної співпраці учасники зустрічі назвали організацію громадських робіт в частині благоустрою міста та надання допомоги фахівцям Управління соціального захисту м.Покровськ в обслуговуванні внутрішньо переміщених осіб; надання профорієнтаційних послуг учнівській молоді.

Була відзначена успішна співпраця центру зайнятості з Покровсько–Селидівським об’єднаним міським військовим комісаріатом в частині підвищення мотивації мешканців міста та району до служби в Збройних силах України та співпраця з громадськими організаціями в питанні стимулюванні мешканців до організації підприємницької діяльності шляхом участі в міжнародних проектах.

Голова Шевченківської селищної ради та представник ТОВ "Лікувально-діагностичного центру «НЕО СКІН» дякували службі зайнятості за надання допомоги у виді компенсації витрат на заробітну плату за працевлаштування внутрішньо переміщених осіб та за зручність і оперативність у підборі кадрів шляхом надання відеорезюме безробітних та можливість організації онлайн-співбесіди.

«На сучасному етапі державна служба зайнятості потребує певних змін та фахівці Красноармійського міського центру зайнятості Донецької області готові реалізувати нові підходи у реформуванні державної служби зайнятості України», - підсумував результати обговорення директор Красноармійського МЦЗ Микола Толмачов.

Заступник директора Красноармійського

міського центру зайнятості   

Галерея изображений

{gallery}8913{/gallery}

Добавить комментарий

Детский магазин Детки рулят Покровск

Гранитные памятники в Покровске

 reklamniy zeh

 

Реклама