USD: 26.98   EUR: 28.62   RUB: 0.47
Переменная облачность

0°C

Покровск

Переменная облачность

rss shkvarkivkontakte shkvarkiodnoklassniki shkvarkif shkvarkiemeil shkvarki
   (099)778-69-78
(063)829-08-06
info@shkvarki.org

З турботою про хліб!

Вторник, 12 июля 2016 17:05

Період збирання врожаю характеризується підвищеною пожежною небезпекою, під час якої виникає висока вірогідність виникнення пожеж. Загрозливу обстановку створює спекотна погода, сухі хліби, енергонасичені хлібозбиральні та зернопереробні агрегати, які можуть знаходитись у несправному стані та, на жаль, мають місце випадки нехтування самими громадянами елементарних правил пожежної безпеки.

Саме в цей час найменша необережність із вогнем у хлібних масивах – кинутий недопалок, іскри від сільгоспмашин, або необережність із використанням відкритого вогню, можуть призвести до пожежі. Так в період збирання врожаю на території обслуговування 9 ДПРЗ ГУ ДСНС України у Донецькій області за 2016 рік виникла -1 пожежа, де відбулося займання ячмінного поля в с. Сергіївка, а минулорічний період 2015 року характеризувався 1 випадком загорання ячмінного поля та понад 10 випадків виникнення пожеж, де відбулося загорання стерні.

Насамперед відповідальність за врожай і дотримання пожежних норм під час збиральної компанії несуть керівники агропідприємств та фермерських господарств.

З метою недопущення виникнення пожеж у період збирання зернових, інспекторський склад 9 ДПРЗ ГУ ДСНС України у Донецькій області нагадує основні вимоги норм з питань пожежної безпеки при збиранні врожаю:

- перед дозріванням колосових, поля в місцях прилягання їх до лісових масивів, степових лугів, автомобільних шляхів та залізниць мають бути обкошені і оборані смугою не менше 4 м завширшки;

- у період збирання забороняється спалювати стерні, післяжнивних залишків та розведення багать на полях;

- Зернотоки слід розміщувати від будівель та споруд не ближче 50 м., а від хлібних масивів – не ближче 100 м.

НЕ ДОЗВОЛЯЄТЬСЯ:

  • робота тракторів, самохідних шасі, автомобілів та іншої збиральної техніки без капотів або з відкритими капотами (для запобігання потрапляння соломи на випускний колектор двигуна) На комбайнах та інших машинах з двигунам внутрішнього згорання, які не мають капотів, випускний колектор повинен бути захищений металевим щитом, що закриває його вздовж всієї довжини зверху та збоку;

  • застосування паяльних ламп для випалювання пилу радіо колекторів двигунів;

  • заправляння збиральної техніки пальним у нічний час у польових масивах;

У польових умовах заправляння паливом збиральної техніки повинне здійснюватися за межами поля (не ближче 30 м) паливозаправниками, коли заглушені двигуни.

Сурово ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ курити та користуватися відкритим вогнем поряд із хлібними масивами.

Водії повинні пам’ятати, що, проїжджаючи поряд із хлібним масивом, не можна викидати недопалки в бік полів, це може призвести до пожежі із значними втратами!!!

 

Інспекторський склад 9-ДПРЗ 

Добавить комментарий

 

Детский магазин Детки рулят Покровск

Гранитные памятники в Покровске

Установка ГБО в Покровске

 reklamniy zeh

 

Система Orphus