USD: 25.9   EUR: 27.57   RUB: 0.41
Переменная облачность

-8°C

Покровск

Переменная облачность

(099)778-69-78
(063)829-08-06
info@shkvarki.org
Красноармійський МЦЗ долучився до загальнообласного інформаційно-консультаційного заходу для ВПО

Красноармійський МЦЗ долучився до загальнообласного інформаційно-консультаційного заходу для ВПО

В рамках заходу директор Красноармійського міського центру зайнятості Микола Толмачов провів для представників засобів масової інформації брифінг на тему: «Надання соціальних послуг населенню, в тому числі внутрішньо переміщеним особам, протягом 1 півріччя поточного року».

В ході брифінгу Микола Іванович ознайомив журналістів зі станом ринку праці на теперішній час, розповів про надання соціальних послуг центру зайнятості безробітним та роботодавцям, розкрив основні напрями в роботі служби зайнятості в умовах модернізації, підвів підсумки роботи за 6 місяців поточного року.

В своєму виступі Микола Іванович зробив акцент на впровадження нових методів роботи, а саме складання безробітними відеорезюме та надання його роботодавцям. Станом на 01.07.2016 записали відеорезюме 64 безробітних, 10 з яких – працевлаштувалися саме за допомогою відеорезюме.

Проведення інформаційних заходів є важливою частиною роботи Красноармійського міського центру зайнятості, адже широка поінформованость громадськості про діяльність служби зайнятості викликає довіру громадян та, як внаслідок, допомагає вирішувати питання зайнятості населення.

Добавить комментарий