USD: 26.92   EUR: 29.1   RUB: 0.47
Облачно с прояснениями

17°C

Покровск

Облачно с прояснениями

rss shkvarkivkontakte shkvarkiodnoklassniki shkvarkif shkvarkiemeil shkvarki
   (099)778-69-78
(063)829-08-06
info@shkvarki.org

Красноармійський МЦЗ долучився до загальнообласного інформаційно-консультаційного заходу для ВПО

Пятница, 08 июля 2016 17:05

В рамках заходу директор Красноармійського міського центру зайнятості Микола Толмачов провів для представників засобів масової інформації брифінг на тему: «Надання соціальних послуг населенню, в тому числі внутрішньо переміщеним особам, протягом 1 півріччя поточного року».

В ході брифінгу Микола Іванович ознайомив журналістів зі станом ринку праці на теперішній час, розповів про надання соціальних послуг центру зайнятості безробітним та роботодавцям, розкрив основні напрями в роботі служби зайнятості в умовах модернізації, підвів підсумки роботи за 6 місяців поточного року.

В своєму виступі Микола Іванович зробив акцент на впровадження нових методів роботи, а саме складання безробітними відеорезюме та надання його роботодавцям. Станом на 01.07.2016 записали відеорезюме 64 безробітних, 10 з яких – працевлаштувалися саме за допомогою відеорезюме.

Проведення інформаційних заходів є важливою частиною роботи Красноармійського міського центру зайнятості, адже широка поінформованость громадськості про діяльність служби зайнятості викликає довіру громадян та, як внаслідок, допомагає вирішувати питання зайнятості населення.

Добавить комментарий

 

Детский магазин Детки рулят Покровск

Гранитные памятники в Покровске

 reklamniy zeh

 

Система Orphus