USD: 27.47   EUR: 33.86   RUB: 0.48
Облачно

0°C

Покровск

Облачно

rss shkvarkivkontakte shkvarkiodnoklassniki shkvarkif shkvarkiemeil shkvarki
   (099)778-69-78
(063)829-08-06
info@shkvarki.org

2122

×

Предупреждение

JUser: :_load: Не удалось загрузить пользователя с ID: 783

Красноармійський МЦЗ провів виїзну акцію для 46 мешканців Лисівської сільської ради

Четверг, 30 июня 2016 14:02

Красноармійським МЦЗ значна увага приділяється роботі з жителями сільської місцевості, тому що вони мають значно більше труднощів при вирішенні проблем зайнятості та працевлаштування, ніж жителі міста.

Наприкінці червня була проведена виїзна акція для 46 мешканців Лисівської сільської ради Покровського району з використанням Мобільного центру зайнятості.

«Виїзними акціями центр зайнятості звичайно всіх проблем жителів села не вирішить, але те, що служба зайнятості йде на зустріч людям - це очевидно! Сільське безробіття є суттєвою проблемою, яку можна вирішити тільки спільними зусиллями конкретної особи та служби зайнятості», - зауважив директор Красноармійського МЦЗ Микола Толмачов.

Присутні були проінформовані щодо стану ринку праці та послуг служби зайнятості, отримали інформацію стосовно законодавства, можливостей служби в питаннях працевлаштування, професійного навчання за кошти та за направленням служби зайнятості.

За результатами зустрічі рекомендовано голові сільської ради Юлії Кабанець запланувати кошти для фінансування громадських робіт на 2-ге півріччя 2016 року.

Проведення подібних заходів - кваліфікована та достовірна допомога жителям села. Для когось - надія та певний шанс досягнути бажаного, вирішивши за допомогою служби зайнятості питання працевлаштування, реалізувати себе в професійному плані та стати успішною людиною.

 

Директор Красноармійського

міського центру зайнятості М.І.Толмачов

Галерея изображений

Добавить комментарий

Детский магазин Детки рулят Покровск

Гранитные памятники в Покровске

 reklamniy zeh

 

Реклама