USD: 27.47   EUR: 33.86   RUB: 0.48
Небольшая облачность

14°C

Покровск

Небольшая облачность

vkontakte shkvarkirss shkvarkiodnoklassniki shkvarkif shkvarkiemeil shkvarki
   (099)778-69-78
(063)829-08-06
info@shkvarki.org

cirkus 570х90

×

Предупреждение

JUser: :_load: Не удалось загрузить пользователя с ID: 783

Виїзна акція Красноармійського МЦЗ для учнів з пришкільного табору відпочинку «Сонечко»

Среда, 22 июня 2016 15:37

З самого дитинства ми знайомимося зі світом професій та обираємо свій професійний шлях, а тому, профорієнтаційні заходи допоможуть зорієнтуватися дітям молодшого шкільного віку у безмежному світі професій. Крім того, все більшої актуальності набуває виховання у молодого покоління почуття патріотизму, відданості загальнодержавній справі зміцнення країни та активної громадянської позиції.

22.06.2016 року фахівці Красноармійського МЦЗ провели Виїзну акцію з використанням мобільного центру профорієнтації для 29 учнів, які оздоровлюються у пришкільному таборі відпочинку «Сонечко» загальноосвітньої школи №5 міста Покровська.

В ході заходу перед дітьми виступили 3 учасника АТО, які розповіли учням про важливість військових професій, адже саме військові стоять на сторожі мирного життя країни. Учні розпитували бійців про їх службу, цікавились планами на майбутнє.

«Яку б професію ви не обрали, перш за все необхідно бути патріотом своєї країни, піклуватися про її постійний розвиток на шляху демократичного національного відродження. У випадку загрози національній безпеці патріотизм проявляється у готовності служити Україні, встати на її захист», - звернувся до учнів представник Красноармійсько-Селидовського об’єднаного міського військового комісаріату Ігор Гужва.

Також Ігор Валентинович розповів дітям про правила безпеки при виявленні вибухонебезпечних предметів.

Учні щиро дякували учасникам АТО за мирне небо над головою та зичили їм кріпкого здоров’я. По закінченні заходу діти подарували колишнім бійцям свої малюнки, які вони приготували заздалегідь.

Наприкінці заходу діти відвідали інформаційний сектор Красноармійського МЦЗ, де з зацікавленістю розглядали папки з описом професій.

«Захід пройшов щиро, в оптимістичному руслі. Ми сподіваємось, що такі зустрічі допоможуть дітям знайти свій шлях у майбутньому, адже вони знайомлять їх зі світом професій, формують в учнів любов і повагу до рідної землі, що стане запорукою їх подальшої щасливої долі», - підсумував захід директор Красноармійського МЦЗ Микола Толмачов.

 

Директор Красноармійського

міського центру зайнятості М.І. Толмачов

Добавить комментарий

Детский магазин Детки рулят Покровск

Гранитные памятники в Покровске

 reklamniy zeh

 

Реклама