USD: 26.91   EUR: 28.45   RUB: 0.47
Чисто

-4°C

Покровск

Чисто

rss shkvarkivkontakte shkvarkiodnoklassniki shkvarkif shkvarkiemeil shkvarki
   (099)778-69-78
(063)829-08-06
info@shkvarki.org

В Красноармійському МЦЗ відбувся День відкритих дверей для підопічних кримінально-виконавчої інспекції

Пятница, 10 июня 2016 14:05

Вже не перший рік кримінально-виконавча інспекція взаємодіє з міським центром зайнятості на підставі діючого законодавства та угоди про спільну діяльність щодо адаптації та працевлаштування осіб, які відбули покарання та відбувають покарання не пов’язані з позбавленням волі.

10 червня 2016 року співробітники Красноармійського міськрайонного відділу кримінально-виконавчої інспекції управління Державної пенітенціарної служби України в Донецькій області зі своїми підопічними в черговий раз відвідали Красноармійський міський центр зайнятості. На захід «День відкритих дверей» завітало 5 осіб, які перебувають на обліку в Красноармійському МРВ КВІ УДПтСУ.

Начальник відділу активної підтримки безробітних Олена Михайлечко проінформувала присутніх щодо стану ринку праці міста та району, можливості отримання професій, які користуються попитом на місцевому ринку праці за допомогою служби зайнятості.

В ході екскурсії по центру зайнятості присутні були ознайомлені з інформаційними папками опису професій. «Неправильний вибір професії нерідко накладає відбиток на все подальше життя. Обирати професію потрібно відповідно до нахилів, здібностей, бажань, а також потреб ринку праці», - зауважила Олена Сергіївна.

Зустріч відбулася у дружній манері та видалася дуже цікавою. Учасники заходу отримали конструктивні відповіді на питання та виявили бажання приймати участь у подібних корисних заходах і в подальшому.

Директор Красноармійського

міського центру зайнятості М.І.Толмачов

Добавить комментарий

 

Детский магазин Детки рулят Покровск

Гранитные памятники в Покровске

Установка ГБО в Покровске

 reklamniy zeh

 

Система Orphus