USD: 27.05   EUR: 28.5   RUB: 0.47
Облачно

3°C

Покровск

Облачно

rss shkvarkivkontakte shkvarkiodnoklassniki shkvarkif shkvarkiemeil shkvarki
   (099)778-69-78
(063)829-08-06
info@shkvarki.org

В Покровську відбувся черговий захід «Під одним дахом»

Среда, 01 июня 2016 18:32

1 червня за ініціативи служби зайнятості на базі Красноармійського МЦЗ відбувся черговий ІКЗ «Під одним дахом» з метою об’єднання зусиль різних структур «під одним дахом» для надання комплексних послуг, відповідно до компетенції, різним категоріям населення, які звернулися і потребують комплексного консультування з питань їх соціального захисту.

Окрім постійних учасників заходу, соціальних структур міста, до участі були запрошені керівники громадських організацій міста Наталія Тихонова та Олена Яструбенко. А також представник Центру надання адміністративних послуг Віра Гришина.

Захід проходив у невимушеній атмосфері. Відвідувачі центру зайнятості не тільки обмінялися думками, поділилися враженнями, але й отримали чимало корисної та змістовної інформації щодо надання субсидії для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, взяття на облік у центр зайнятості при відсутності запису про звільнення у трудовій книжці, навчання претендентів на посаду «Управитель багатоквартирного будинку» за напрямом «Організація надання послуг з управління та утримання житлового комплексу», участі в проектах для отримання гранту, можливості отримання адміністративних послуг у новоствореній структурі.

«Центр надання адміністративних послуг – це один з головних кроків на шляху спрощення дозвільної системи.Складовою частиною Центру є відділ з питань видачі документів дозвільного характеру, а також у нас працює відділ державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців Красноармійського міськрайонного управління юстиції.Планується надавати понад 60 адміністративних послуг, в тому числі, консультативно-методичну допомогу населенню», - розповіла Віра Гришина.

Окрім інформаційних послуг присутні мали можливість отримати індивідуальні консультації від профільних фахівців служб і організацій міста та висловити свої пропозиції щодо проведення в подальшому таких заходів.

Красноармійський МЦЗ запрошує усіх бажаючих, з метою вирішення нагальних питань, прийняти участь у ІКЗ, який відбувається кожну середу о 10-00.

20160601 ertt100043

Добавить комментарий

 

Детский магазин Детки рулят Покровск

Гранитные памятники в Покровске

Установка ГБО в Покровске

 reklamniy zeh

 

Система Orphus