USD: 27.03   EUR: 28.79   RUB: 0.47
Облачно

3°C

Покровск

Облачно

rss shkvarkivkontakte shkvarkiodnoklassniki shkvarkif shkvarkiemeil shkvarki
   (099)778-69-78
(063)829-08-06
info@shkvarki.org

Міжнародний день захисту дітей змогли відсвяткувати і підоблікові підлітки

Среда, 01 июня 2016 17:43

01.06.2016 року співробітники Красноармійського МРВ КВІ спільно з фахівцем Красноармійського міського ЦСССДМ разом зі своїми підобліковими дітьми відсвяткували Міжнародний день захисту дітей, який проходив на площі Шибанкова м.Покровська.

   «Кращій засіб зробити дітей хорошими - зробити їх щасливими» - казав Оскар Уайльд. Саме цим висловом керувалися співробітники Красноармійського міськрайонного відділу кримінально-виконавчої інспекції спільно з фахівцем Красноармійського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, коли по добрій традиції прийняли рішення про участь у проведенні свята разом зі своїми вихованцями.

     Свято для дітей було яскраве, веселе, насичене різноманітними конкурсами та приємними враженнями. Залучення підоблікових до таких добрих заходів спонукає їх до доброти та щирості почуттів, оскільки головною задачею є недопущення становлення дітей на шлях злочинності.

   Здійснення таких заходів є одним з напрямків реалізації Закону України «Про пробацію», які направлені на соціально-виховну роботу в новоствореній службі пробації.

 

Добавить комментарий

 

Детский магазин Детки рулят Покровск

Гранитные памятники в Покровске

Установка ГБО в Покровске

 reklamniy zeh

 

Система Orphus