USD: 26.92   EUR: 29.1   RUB: 0.47
Ясно

3°C

Покровск

Ясно

rss shkvarkivkontakte shkvarkiodnoklassniki shkvarkif shkvarkiemeil shkvarki
   (099)778-69-78
(063)829-08-06
info@shkvarki.org

Брифінг директора Красноармійського МЦЗ щодо результатів роботи за п’ять місяців

Среда, 01 июня 2016 17:18

1 червня в Красноармійському міському центрі зайнятості відбувся брифінг директора щодо результатів роботи за січень – травень 2016 року.

Мета проведення брифінгу – широке інформування населення, роботодавців, місцевих органів влади про соціальні послуги служби зайнятості та результати роботи за п’ять місяців поточного року.

Під час заходу йшлося про ситуацію на ринку праці міста та району і перспективи його розвитку, а також про основні шляхи підвищення ефективності надання соціальних послуг населенню тавпровадження нових стимулів для роботодавців створювати нові робочі місця.

«Станом на сьогоднішній день, кількість зареєстрованих в ЦЗ безробітних становить 618 осіб. Перебувало на обліку за цей період 1365 осіб. З них вже працевлаштовано 350 осіб, а число осіб, що мають право на додаткові гарантії при працевлаштуванні складає 184 особи», - зазначив директор Красноармійського МЦЗ Микола Толмачов.

Значна увага приділяється працевлаштуванню вимушено переміщених осіб та учасників АТО.

Статус безробітного протягом п’яти місяців отримали 16 переселенців, з яких працевлаштовано 15 осіб. Семеро пройшли професійне навчання, 14 взяли участь у громадських та роботах тимчасового характеру, 12 працевлаштовані за умовою компенсації роботодавцю виплат на заробітну плату та оплату ЄСВ.

З початку року до Красноармійського МЦЗ за сприянням у працевлаштуванні звернулось 7 демобілізованих військовослужбовців, які брали участь в антитерористичній операції, їм був наданий повний спектр послуг відповідно до чинного законодавства. Одним з головних завдань служби зайнятості є сприяння якнайшвидшому адаптуванню у суспільстві та працевлаштування учасників АТО. Один з них вже відкрив власну справу, захистивши бізнес-проект при підтримці служби зайнятості.

Красноармійський МЦЗ продовжує співробітництво з Красноармійсько-Селидівським об’єднаним міським військовим комісаріатом з метою інформування безробітних громадян щодо служби за контрактом в Збройних Силах України, підвищення популяризації контрактної служби та залучення громадян на військову службу за контрактом.

Окрім того, Красноармійський МЦЗ планує розпочати навчання претендентів на посаду «Управитель багатоквартирного будинку» за напрямом «Організація надання послуг з управління та утримання житлового комплексу» та підвищення кваліфікації претендентів на посаду бухгалтера за напрямом «Аудитори та кваліфіковані бухгалтери».

Директор центру зайнятості нагадав про проведення кожної середи о 10:00 ІКЗ «Під одним дахом» для соціально уразливих категорій населення за участю представників соціальних служб та організацій Красноармійська та району, на якому громадяни можуть отримати всю необхідну їм консультаційну допомогу.

20160601 091103ffgdf4

Добавить комментарий

 

Детский магазин Детки рулят Покровск

Гранитные памятники в Покровске

 reklamniy zeh

 

Система Orphus