USD: 25.9   EUR: 27.57   RUB: 0.41
Облачно

-8°C

Покровск

Облачно

(099)778-69-78
(063)829-08-06
info@shkvarki.org
Претендентів на вакансію «агент страховий» підбирали під час Дня відкритих дверей на виробництві

Претендентів на вакансію «агент страховий» підбирали під час Дня відкритих дверей на виробництві

27 травня за ініціативи Красноармійського міського центру зайнятості відбувся «День відкритих дверей» на Красноармійській філії ПРаТ «СК «Аско-Донбас Північний» - лідеру ринку страхування в Донбасі.

Заступник директора Красноармійського МЦЗ Наталя Воробйова відмітила,що основною метою заходу є допомогапідприємству в задоволенні кадрових потреб та сприяння у працевлаштуванні безробітних.

«Страхування все більше входить в наше життя, а разом з цим зростає і страхова культура. Гордість нашої компанії - це наші працівники - висококваліфіковані фахівці з бездоганною діловою репутацією» - розповідає керівник філії Анатолій Адаменко.

У зв’язку з постійним зростанням компанії їй потрібні фахівці – «агент страховий», тому запрошуються професіонали страхового бізнесу, і ті, хто хоче випробувати себе в новій професії. Більшість активно працюючих страхових агентів «СК «Аско-Донбас Північний» прийшли в компанію не маючи ні найменшого уявлення про страхування - це вчителі, військові, домогосподарки, студенти.

Запрошеним розповіли про професію страхового агента. Відмітили, що вік, освіта і досвід роботи не головне. Головне - це бажання працювати, цілеспрямованість, енергійність, активна життєва позиція. Розповіли про умови праці, попереднє навчання, заробіток, перспективи кар’єрного зростання.

Не оминули увагою і вимоги до претендентів. Кандидат на посаду повинен мати середню, середньо-технічну або вищу освіту, оригінальність мислення, здорове самолюбство, бути комунікабельним і артистичним, вміти переконливо говорити.

У ході безпосереднього спілкування з роботодавцем 3 шукачів роботи зацікавилися заявленою вакансією та були запрошені на індивідуальну співбесіду.

При спілкуванні з організаторами заходу, роботодавець висловив подяку Красноармійському МЦЗ, своє задоволення організацією та проведенням заходу.

 

Директор Красноармійського

міського центру зайнятості М.І.Толмачов

Добавить комментарий