USD: 26.98   EUR: 28.62   RUB: 0.47
Облачно

2°C

Покровск

Облачно

rss shkvarkivkontakte shkvarkiodnoklassniki shkvarkif shkvarkiemeil shkvarki
   (099)778-69-78
(063)829-08-06
info@shkvarki.org

Претендентів на вакансію «агент страховий» підбирали під час Дня відкритих дверей на виробництві

Суббота, 28 мая 2016 10:10

27 травня за ініціативи Красноармійського міського центру зайнятості відбувся «День відкритих дверей» на Красноармійській філії ПРаТ «СК «Аско-Донбас Північний» - лідеру ринку страхування в Донбасі.

Заступник директора Красноармійського МЦЗ Наталя Воробйова відмітила,що основною метою заходу є допомогапідприємству в задоволенні кадрових потреб та сприяння у працевлаштуванні безробітних.

«Страхування все більше входить в наше життя, а разом з цим зростає і страхова культура. Гордість нашої компанії - це наші працівники - висококваліфіковані фахівці з бездоганною діловою репутацією» - розповідає керівник філії Анатолій Адаменко.

У зв’язку з постійним зростанням компанії їй потрібні фахівці – «агент страховий», тому запрошуються професіонали страхового бізнесу, і ті, хто хоче випробувати себе в новій професії. Більшість активно працюючих страхових агентів «СК «Аско-Донбас Північний» прийшли в компанію не маючи ні найменшого уявлення про страхування - це вчителі, військові, домогосподарки, студенти.

Запрошеним розповіли про професію страхового агента. Відмітили, що вік, освіта і досвід роботи не головне. Головне - це бажання працювати, цілеспрямованість, енергійність, активна життєва позиція. Розповіли про умови праці, попереднє навчання, заробіток, перспективи кар’єрного зростання.

Не оминули увагою і вимоги до претендентів. Кандидат на посаду повинен мати середню, середньо-технічну або вищу освіту, оригінальність мислення, здорове самолюбство, бути комунікабельним і артистичним, вміти переконливо говорити.

У ході безпосереднього спілкування з роботодавцем 3 шукачів роботи зацікавилися заявленою вакансією та були запрошені на індивідуальну співбесіду.

При спілкуванні з організаторами заходу, роботодавець висловив подяку Красноармійському МЦЗ, своє задоволення організацією та проведенням заходу.

 

Директор Красноармійського

міського центру зайнятості М.І.Толмачов

Добавить комментарий

 

Детский магазин Детки рулят Покровск

Гранитные памятники в Покровске

Установка ГБО в Покровске

 reklamniy zeh

 

Система Orphus