USD: 27.03   EUR: 28.7   RUB: 0.47
Небольшая облачность

-1°C

Покровск

Небольшая облачность

rss shkvarkivkontakte shkvarkiodnoklassniki shkvarkif shkvarkiemeil shkvarki
   (099)778-69-78
(063)829-08-06
info@shkvarki.org

Красноармійський МЦЗ продовжує співпрацювати з міським військовим комісаріатом

Четверг, 26 мая 2016 12:02

25 травня в Красноармійському МЦЗ відбувся черговий семінар з орієнтації на службу в Збройних Силах України за участю представника Красноармійсько-Селидовського об’єднаного міського військового комісаріату офіцера відділення Дмитра Труща. В цей день учасниками заходу стали 19 безробітних осіб. Це вже 10 семінар з початку року, в яких прийняло участь близько 120 осіб.

Метою семінару було доведення до учасників заходу інформації про умови проходження служби за контрактом та ії оплати, підвищення популяризації контрактної служби та залучення громадян на військову службу за контрактом до Збройних Сил України.

«Держава гарантує військовослужбовцям стабільне грошове забезпечення, одноразову матеріальну допомогу впродовж року, виплату грошового забезпечення на оздоровлення, щорічну відпустку від 30 днів, професійне зростання, безкоштовне медичне обслуговування в закладах МОЗ України», - розповідає Дмитро Трущ.

Представник військового комісаріату повідомив про наявні вакансії як для чоловіків: стрільці, механіки-водії, водії-електрики, так і для жінок: діловоди, кухарі, сестри медичні тощо.

На закінчення семінару підвели підсумки, а також дали змістовні відповіді на запитання учасників заходу. П’ять осіб зацікавилися пропозиціями та були запрошені на індивідуальну співбесіду в військкомат.

Зустріч пройшла в доброзичливому та позитивному настрої. Спільна робота з представниками військкомату планується і надалі.

 

Директор Красноармійського

міського центру зайнятості М.І.Толмачов

Галерея изображений

Добавить комментарий

 

Детский магазин Детки рулят Покровск

Гранитные памятники в Покровске

Установка ГБО в Покровске

 reklamniy zeh

 

Система Orphus