USD: 27.47   EUR: 33.86   RUB: 0.48
Небольшая облачность

14°C

Покровск

Небольшая облачность

vkontakte shkvarkirss shkvarkiodnoklassniki shkvarkif shkvarkiemeil shkvarki
   (099)778-69-78
(063)829-08-06
info@shkvarki.org

cirkus 570х90

×

Предупреждение

JUser: :_load: Не удалось загрузить пользователя с ID: 783

Молодь – наше майбутнє: профорієнтаційні послуги Красноармійського МЦЗ для учнів міста Родинське

Среда, 18 мая 2016 10:08

З метою розширення поінформованості громадськості про послуги служби занятості, надання професійних консультацій, зокрема учнівській молоді, фахівці Красноармійського міського центру занятості 17 травня провели виїзну акцію в місті Родинське, з використанням Мобільного центру зайнятості, в якій взяло участь 69 учнів 9-11 класів ЗОШ №8, ЗОШ №35, ЗОШ №36 міста.

Фахівці служби зайнятості Крістіна Насєкіна та Ганна Кононенко проінформували присутніх про актуальні професії на ринку праці, насамперед робітничі, та можливості працевлаштування за цими професіями в місті та районі. Молодь ознайомилася з представленими папками з описом професій, буклетами, професіокартами,  професіограмамипрофесій.

Учні отримали багато корисної інформації: про актуальні на сьогоднішній день професії, навчальні заклади нашого регіону, умови навчання за направленням центру зайнятості, можливість працевлаштування на перше робоче місце, поради як правильно обрати майбутню професію і, що треба знати, щоб не помилитися у своєму виборі.

Під час заходу фахівці зорієнтували учнів на правильний вибір професії. «Здійснити цей крок треба свідомо, враховуючи свої нахили, здібності, особливості та громадські інтереси», - зауважила фахівець центру зайнятості Крістіна Насєкіна.

У зв’язку з проведенням заходу на території однієї зі шкіл міста, зацікавленість проявили і учні початкових класів, які жваво розпитували та розглядували наочні матеріали.

Проведення виїзних акцій планується і в подальшому, оскільки результати цієї роботи говорять про актуальність і необхідність цієї роботи.

 

Директор Красноармійського

міського центру зайнятості М.І.Толмачов

Галерея изображений

Добавить комментарий

Детский магазин Детки рулят Покровск

Гранитные памятники в Покровске

 reklamniy zeh

 

Реклама