rss shkvarkivkontakte shkvarkiodnoklassniki shkvarkif shkvarkiemeil shkvarki
   (099)778-69-78
(063)829-08-06
info@shkvarki.org
×

Предупреждение

JUser: :_load: Не удалось загрузить пользователя с ID: 782

Співробітники Красноармійського МРВ КВІ УДПтСУ спільно з організаціїєю «Жінки-трудівниці «За майбутнє дітей України» провели благодійну акцію

Понедельник, 16 мая 2016 17:06

16 травня 2016 року співробітники Красноармійського міськрайонного відділу кримінально-виконавчої інспекції управління Державної пенітенціарної служби Ураїни в Донецькій області при підтримці міської організації «Жінки-трудівниці «За майбутнє дітей України» прийняли участь у благодійній акції для малозабезпечених сімей.
На обліку в Красноармійському МРВ КВІ перебуває декілька сімей, у тому числі й сім’я засудженого переселенця, які потребують допомоги в самому необхідному, зокрема в придбанні одягу чи взуття. Особливо незахищені в даній ситуації виявляються діти, які виховуються в таких сім’ях. Так, саме в цей день, засуджені до покарань без позбавлення волі, змогли вибрати собі чи членам своїх родин одяг та взуття згідно сезону. Учасники організації жінок-трудівниць тішилися тим, що вони роблять хоча і маленький, але й дуже важливий внесок до формування майбутнього дітей, які потім стануть майбутнім країни. Співробітники Красноармійської кримінально-виконавчої інспекції УДПтС України в Донецькій області змогли теж прийняти участь в благочинстві: подарували одяг та взуття тим, хто має в ньому найбільшу потребу. Така соціальна допомога є одним із напрямків роботи новоствореної служби пробації.
Саме в такий спосіб, даруючи навіть «крихту» свого серця, кожний із учасників акції вірить в те, що будь-яка людина може зробити невеликий крок до благочинності, який переросте у велике діло для тих, хто потребує допомоги.


Олена Тимченко,
начальник Красноармійського МРВ
КВІ УДПтСУ в Донецькій області

Добавить комментарий

Гранитные памятники в Покровске

 reklamniy zeh

 

Реклама