USD:    EUR:    RUB:
Небольшая облачность

0°C

Покровск

Небольшая облачность

rss shkvarkivkontakte shkvarkiodnoklassniki shkvarkif shkvarkiemeil shkvarki
   (099)778-69-78
(063)829-08-06
info@shkvarki.org

Ярмарок проектів ЄС у Покровську: нові можливості для ваших ідей

Суббота, 14 мая 2016 14:13

19 травня Представництво Європейського Союзу в Україні разом із своїми партнерами та Покровською міською радою запрошують на Ярмарок проектів ЄС у Покровську (Красноармійську). Дипломати та експерти ЄС розкажуть про те, як отримати підтримку ЄС на власні проекти, про перспективи ведення бізнесу на європейському ринку із 505 млн. споживачів, про практичні результати співпраці України-ЄС у Донецькій області. Ярмарок відбувається в рамках Днів Європи в Україні.

Які корисні ініціативи ЄС підтримує у Донецькому регіоні? Як написати вдалу грантову заявку? Що практичного можна отримати від співпраці між Україною та ЄС у сфері освіти? Запрошуємо громадських активістів, молодь, чиновників, журналістів, та усіх зацікавлених дізнатись про це детальніше під час:

Що? Ярмарку проектів ЄС у Покровську (Красноармійську)

Де? Палац культури (площа Шибанкова, 2)

Коли? 19 травня, 14:00-18:00

Учасники: Жослен Ґіттон, радник з економічних питань Представництва ЄС в Україні; Мартті Лутсар, Менеджер з комунікацій Представництва ЄС в Україні; менеджери та експерти проектів ЄС.

Важлива частина заходу - практичний тренінг від експертки з фандрейзингу Тетяни Лебухорської, заступниці голови громадської організації "Буковинська агенція регіонального розвитку", координаторки заходів "Велодень" і "Європейський тиждень мобільності". Досвідчена тренерка порадить, як написати успішну грантову заявку та отримати фінансову підтримку ЄС для власного проекту.

Для участі у заході, будь ласка, заповніть реєстраційну форму до 15:00 18 травня. Для отримання детальнішої інформації, звертайтесь до Олесі Мигаль, координаторки заходу, за тел. (097) 516 11 36 або на E-mail: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра..

Ярмарок проектів є одним із заходів з нагоди Дня Європи в Україні. Такі святкування традиційно об’єднують державні, міжнародні та неурядові організації у проведені заходів, які зміцнюють співпрацю між Україною та Євросоюзом, і вкотре нагадують про значення європейських цінностей в житті кожного українця. 

 

За підтримки Покровської міської ради

________________________________________________________________________________________________

Представництво ЄС в Україні

АдресаКиїв, 01033, вул. Володимирська, 101

Тел.: +38 044 39 08 010

факс: +38 044 39 08 015

_________________________________________________________________________________________________

Європейський Союз складається з 28 держав-членів та їх народів. Це унікальне політичне та економічне партнерство, засноване на цінностях поваги до людської гідності, свободи, рівності, верховенства права і прав людини. Понад п’ятдесят років нам знадобилось для створення зони миру, демократії, стабільності і процвітання на нашому континенті. Водночас нам вдалось зберегти культурне розмаїття, толерантність і свободу особистості. ЄС налаштований поділитись своїми цінностями та досягненнями з країнами-сусідами ЄС, їх народами, та з народами з-поза їх меж.

Добавить комментарий

 

Детский магазин Детки рулят Покровск

Гранитные памятники в Покровске

Установка ГБО в Покровске

 reklamniy zeh

 

Система Orphus