USD: 27.47   EUR: 33.86   RUB: 0.48
Переменная облачность

-1°C

Покровск

Переменная облачность

vkontakte shkvarkirss shkvarkiodnoklassniki shkvarkif shkvarkiemeil shkvarki
   (099)778-69-78
(063)829-08-06
info@shkvarki.org
×

Предупреждение

JUser: :_load: Не удалось загрузить пользователя с ID: 783

До уваги безробітних: Красноармійський МЦЗ організовує курси підвищення кваліфікації

Пятница, 13 мая 2016 16:40

На сьогодні ринок управління багатоквартирними будинками перебуває на стадії становлення та потребує фахової підготовки потенційних управителів, а також підвищення кваліфікації діючих в контексті нового законодавства. 

У зв’язку з цим та з метою сприяння реалізації Закону України №417-VIII від 14.05.2015р. «Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку» Красноармійський міський центр зайнятості організовує навчання претендентів на посаду «Управитель багатоквартирного будинку» за напрямом «Організація надання послуг з управління та утримання житлового комплексу».
Термін навчання – 10 днів. Учбовий заклад – ДНЗ «Донецький центр професійно-технічної освіти ДСЗ» на базі Красноармійського МЦЗ. Навчання буде надаватися виключно безробітним, які перебувають на обліку в службі зайнятості за рахунок коштів Державної служби зайнятості. В подальшому, особи які пройдуть навчання, повинні бути працевлаштовані управителями об’єднань співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ).
Однією з перепон у створенні ОСББ є необхідність ведення бухгалтерського обліку та наймання досвідченого бухгалтера-економіста.
Підвищення кваліфікації претендентів на посаду бухгалтера буде здійснюватися за напрямом «Аудитори та кваліфіковані бухгалтери» за допомогою залучення професорсько-викладацького складу Донецького національного технічного університету.
Термін навчання – 1 місяць. Навчання буде надаватися виключно безробітним, які перебувають на обліку в службі зайнятості та тим, які мають відповідну освіту за напрямом: «Облік і аудит», «Фінанси», «Економіка підприємства», за рахунок коштів Державної служби зайнятості.
Якщо Ви маєте намір створити ОСББ, безробітні, працездатного віку і Вам потрібна допомога, звертайтеся у Красноармійський міський центр зайнятості, вул.Соціалістична, буд.3, телефон для довідок : 2-11-16.

Добавить комментарий

Детский магазин Детки рулят Покровск

Гранитные памятники в Покровске

 reklamniy zeh

 

Реклама