USD: 27.06   EUR: 29.19   RUB: 0.48
Вероятность дождя

17°C

Покровск

Вероятность дождя

rss shkvarkivkontakte shkvarkiodnoklassniki shkvarkif shkvarkiemeil shkvarki
   (099)778-69-78
(063)829-08-06
info@shkvarki.org

Профорієнтаційні послуги для учнівської молоді селища Шевченко

Пятница, 13 мая 2016 12:04

Неприпустимо недооцінювати значення вибору майбутнього фаху, тому фахівці служби зайнятості проводять постійну роботу з професійної орієнтації школярів, розуміючи необхідність та важливість правильного вибору професії. Цього року цими послугами вже було охоплено більше 400 осіб.

З метою підготовки учнівської молоді до свідомого вибору професії, Красноармійським МЦЗ 12 травня 2016 року в селищі Шевченко була проведена виїзна акція за участю мобільного центру зайнятості, для 24 учнів загальноосвітньої школи 33, яка сприяє підвищенню конкурентоспроможності молодих людей на ринку праці, що, в свою чергу, має допомогти у професійному самовизначенні, а в подальшому і в пошуку роботи.
Фахівці служби зайнятості Крістіна Насєкіна та Ганна Кононенко допомагали учням зрозуміти, наскільки важливий і відповідальний крок - вибір майбутньої професії, давали поради як уникнути помилок при її виборі, наголошували на необхідності вивчення своїх інтересів, здібностей, особливостей характеру і фізичних можливостей за допомогою тестування.
«Тестування «Магеллано Університет» є важливим інструментом для мотивованого вибору напрямку освіти, оскільки забезпечує всебічний психологічний аналіз інтересів, нахилів та здібностей молодої людини, ваше ставлення і мотивацію до навчання, аналіз інших факторів, що можуть впливати на професійну діяльність», - розповідає учням провідний фахівець з питань зайнятості Красноармійського МЦЗ Крістіна Насєкіна.
Під час заходу школярам також розповіли про послуги служби зайнятості для молоді, детально зупиняючись на критеріях вибору професії, складових успішного обрання професійного шляху, ознайомили дітей з привабливими сторонами робітничих професій.
Таким чином, фахівці Красноармійського МЦЗ приділяють велику увагу профорієнтаційній роботі, бо саме професійно-орієнтовані учні - це в майбутньому професіонали своєї справи, котрі зможуть принести користь українському суспільству.


Директор Красноармійського
міського центру зайнятості М.І.Толмачов

Галерея изображений

Добавить комментарий

 

Детский магазин Детки рулят Покровск

Гранитные памятники в Покровске

 reklamniy zeh

 

Система Orphus