USD: 27.47   EUR: 33.86   RUB: 0.48
Облачно с прояснениями

-4°C

Покровск

Облачно с прояснениями

vkontakte shkvarkirss shkvarkiodnoklassniki shkvarkif shkvarkiemeil shkvarki
   (099)778-69-78
(063)829-08-06
info@shkvarki.org

Ошибка: Нет статей для вывода на экран

×

Предупреждение

JUser: :_load: Не удалось загрузить пользователя с ID: 783

Колишній учасник АТО з Харківщини вирішив продовжити свою трудову діяльність на Донеччині

Четверг, 05 мая 2016 15:44

Сприяння демобілізованим військовослужбовцям та учасникам АТО в адаптації до мирного життя – один із напрямків діяльності державної служби зайнятості. 

Одним із позитивних прикладів допомоги фахівців Красноармійського міського центру зайнятості у професійній самореалізації та відкритті власної справи колишньому військовому є історія успіху Анатолія Скринника з села Занки Зміївського району Харківської області, який фактично мешкає у місті Красноармійськ.
Після проходження служби в Збройних силах України в зоні АТО хлопець у вересні минулого року повернувся у рідне село Занки до своєї родини, яка з нетерпінням його чекала.
«Якщо в містах хоча й важко, але все-таки можна працевлаштуватися, то на периферії це дуже проблематично. Вибір, який постав перед нами був зовсім не великий. Тому і вирішено було поїхати на батьківщину дружини Ірини», - розповідає Анатолій. Втрачати було майже нічого, адже ні свого житла ні роботи родина у селі не мала.
У березні 2016 року за допомогою у працевлаштуванні звернувся до Красноармійського МЦЗ Донецької області. Тут  хлопцю надали різні послуги для успішного працевлаштування: інформували, консультували, запрошували на різні заходи для учасників АТО тощо.
Проаналізувавши ринок праці Анатолій прийшов до висновку, що надання послуг з ремонту та чистки меблі зараз є дуже актуальним, причому мав невеликий досвід у цієї галузі. Вирішив започаткувати власну справу. Але розумів, що створюючи власну справу, потрібно знати, що це не тільки задоволення від того, чим займаєшся, але й відповідальність за її розвиток і виживання.
І вже у квітні цього року в Красноармійському МЦЗ відбувся захист бізнес-плану колишнього учасника АТО Анатолія.
Індивідуальний підхід фахівців Красноармійського МЦЗ в питанні вирішення проблем зайнятості особливих категорій безробітних, в тому числі і демобілізованих із зони АТО, дозволив колишньому воїну адаптуватися до мирного життя, знайти себе у професійній діяльності та  успішно працювати.


Директор Красноармійського
міського центру зайнятості М.І.Толмачов

Галерея изображений

Добавить комментарий

Детский магазин Детки рулят Покровск

Гранитные памятники в Покровске

 reklamniy zeh

 

Реклама