Профорієнтаційними послугами охоплено більше 400 школярів Красноармійська та району

Профорієнтаційними послугами охоплено більше 400 школярів Красноармійська та району

Профорієнтація школярів є одним із основних напрямків діяльності служби зайнятості. Мета цієї роботи – перш за все інформування учнів про світ професій та допомога фахівців при визначенні майбутнього фаху.

З початку 2016 року було проведено 10 профорієнтаційних уроків для учнівської молоді ЗОШ №9, ЗОШ №2, ЗОШ №15, ЗОШ №12, ЗОШ №5, ЗОШ №4, ЗОШ №6 міста Красноармійськ та Гришинської ЗОШ Красноармійського району, в яких прийняло участь більше 400 осіб.
В ході заходів фахівці центру зайнятості ознайомили молодь з послугами, які надає міський центр зайнятості, акцентували увагу школярів на можливості здобути професію за сприянням служби зайнятості. Орієнтували дітей на свідомий, осмислений вибір професії, з урахуванням інтересів, нахилів, здібностей, потреб ринку праці. Акцент було зроблено на формулі вибору професії «Хочу-Можу-Треба».
Під час зустрічей хлопці та дівчата отримали чимало корисної інформації про ситуацію на сучасному ринку праці, перспективи працевлаштування представників різних професій, ознайомилися з переліком навчальних закладів, де можна здобути той чи інший актуальний фах, а також почули поради, як уникнути помилок при виборі майбутньої трудової стежини.
Фахівці відділу активної підтримки безробітних Крістіна Насєкіна та Ганна Кононенко ознайомили молодь із роботою сайту з профорієнтації www.mycareer.org.ua та можливістю пройти безкоштовне, профорієнтаційне тестування за методикою «Магеллано Університет».
В загальноосвітніх школах №2, №9 та №5 профорієнтаційні уроки відбувалися з використанням програмного апаратного комплексу «Профорієнтаційний термінал», який створений з метою наближення профорієнтаційної інформації до учнів в цікавій ігровій формі, покликаний не лише розширити їх уяву та підвищити обізнаність в сучасному світі професій, а й спонукати молодь до усвідомленого вибору своєї майбутньої діяльності.
Заходи мали великий успіх у молоді, адже від правильного вибору професії багато що залежить у нашому житті: успіхи і невдачі, кар’єра, соціальне та матеріальне становище, внутрішній стан і здоров’я, яке, як відомо, безпосередньо пов’язане зі станом нашої душі.
Профорієнтаційні заходи для учнівської молоді тривають і надалі, бо саме професійно-орієнтовані учні - це в майбутньому професіонали своєї справи, котрі зможуть принести користь українському суспільству та нашому рідному краю. 

 

Директор Красноармійського
міського центру зайнятості М.І.Толмачов

Галерея изображений

Добавить комментарий

Система Orphus