USD:    EUR:    RUB:
Переменная облачность

6°C

Покровск

Переменная облачность

rss shkvarkivkontakte shkvarkiodnoklassniki shkvarkif shkvarkiemeil shkvarki
   (099)778-69-78
(063)829-08-06
info@shkvarki.org

Профорієнтаційними послугами охоплено більше 400 школярів Красноармійська та району

Среда, 27 апреля 2016 13:06

Профорієнтація школярів є одним із основних напрямків діяльності служби зайнятості. Мета цієї роботи – перш за все інформування учнів про світ професій та допомога фахівців при визначенні майбутнього фаху.

З початку 2016 року було проведено 10 профорієнтаційних уроків для учнівської молоді ЗОШ №9, ЗОШ №2, ЗОШ №15, ЗОШ №12, ЗОШ №5, ЗОШ №4, ЗОШ №6 міста Красноармійськ та Гришинської ЗОШ Красноармійського району, в яких прийняло участь більше 400 осіб.
В ході заходів фахівці центру зайнятості ознайомили молодь з послугами, які надає міський центр зайнятості, акцентували увагу школярів на можливості здобути професію за сприянням служби зайнятості. Орієнтували дітей на свідомий, осмислений вибір професії, з урахуванням інтересів, нахилів, здібностей, потреб ринку праці. Акцент було зроблено на формулі вибору професії «Хочу-Можу-Треба».
Під час зустрічей хлопці та дівчата отримали чимало корисної інформації про ситуацію на сучасному ринку праці, перспективи працевлаштування представників різних професій, ознайомилися з переліком навчальних закладів, де можна здобути той чи інший актуальний фах, а також почули поради, як уникнути помилок при виборі майбутньої трудової стежини.
Фахівці відділу активної підтримки безробітних Крістіна Насєкіна та Ганна Кононенко ознайомили молодь із роботою сайту з профорієнтації www.mycareer.org.ua та можливістю пройти безкоштовне, профорієнтаційне тестування за методикою «Магеллано Університет».
В загальноосвітніх школах №2, №9 та №5 профорієнтаційні уроки відбувалися з використанням програмного апаратного комплексу «Профорієнтаційний термінал», який створений з метою наближення профорієнтаційної інформації до учнів в цікавій ігровій формі, покликаний не лише розширити їх уяву та підвищити обізнаність в сучасному світі професій, а й спонукати молодь до усвідомленого вибору своєї майбутньої діяльності.
Заходи мали великий успіх у молоді, адже від правильного вибору професії багато що залежить у нашому житті: успіхи і невдачі, кар’єра, соціальне та матеріальне становище, внутрішній стан і здоров’я, яке, як відомо, безпосередньо пов’язане зі станом нашої душі.
Профорієнтаційні заходи для учнівської молоді тривають і надалі, бо саме професійно-орієнтовані учні - це в майбутньому професіонали своєї справи, котрі зможуть принести користь українському суспільству та нашому рідному краю. 

 

Директор Красноармійського
міського центру зайнятості М.І.Толмачов

Галерея изображений

Добавить комментарий

 

Детский магазин Детки рулят Покровск

Гранитные памятники в Покровске

 reklamniy zeh

 

Система Orphus