USD: 27.03   EUR: 28.79   RUB: 0.47
Переменная облачность

1°C

Покровск

Переменная облачность

rss shkvarkivkontakte shkvarkiodnoklassniki shkvarkif shkvarkiemeil shkvarki
   (099)778-69-78
(063)829-08-06
info@shkvarki.org

День відкритих дверей Красноармійського МЦЗ відвідало 63 випускника

Вторник, 26 апреля 2016 15:03

Людині, що обирає професію, потрібно зрозуміти зміст різних професій, вимоги, які вони висувають до людини, зуміти реально оцінити свої можливості, здібності, інтереси, дізнатися про стан регіонального ринку праці з тим, щоб, отримавши професію, можна було б без особливих проблем знайти відповідну роботу, що забезпечить подальше кар’єрне зростання. 

Для роз’яснення цих питань 25 квітня 2016 року Красноармійським МЦЗ було проведено День відкритих дверей центру зайнятості для 63 випускників ЗОШ №3 та ліцею «НАДІЯ» міста Красноармійська. З початку 2016 року це вже 3 захід, в яких прийняло участь близько 150 осіб.
«Своє майбутнє більшість випускників пов’язують з цікавою, престижною роботою, яка допоможе реалізувати себе як особистість, досягти матеріального добробуту та економічної незалежності. Для цього необхідно, перш за все, правильно обрати професію», - розпочала захід провідний фахівець з профорієнтації відділу активної підтримки безробітних Красноармійського МЦЗ Наталія Переясловська.
Майбутні випускники ознайомились з діяльністю служби зайнятості, ретельно оглянули розміщену на стендах інформацію, папки з описами професій, паспорта підприємств, установ і організацій, ознайомилися з інформаційним куточком для молоді. Отримали інформацію про ситуацію на ринку праці, особливості працевлаштування в сучасних умовах, потребу в працівниках за професіями, які користуються попитом на ринку праці, можливість їх отримання в центрах професійно-технічної освіти державної служби зайнятості.
Учнів зацікавила інформація про можливість пройти в центрі зайнятості різноманітні тестові діагностики, які застосовують для правильного вибору професії. Жвавий інтерес випускників викликала можливість пройти інтернет-тестування за європейською методикою «Магеллано Університет».
Всі присутні були задоволені проведеним заходом та тим, що отримали багато корисної інформації, яка дуже потрібна для майбутнього вибору професії.

 

Директор Красноармійського
міського центру зайнятості М.І.Толмачов

Галерея изображений

Добавить комментарий

 

Детский магазин Детки рулят Покровск

Гранитные памятники в Покровске

Установка ГБО в Покровске

 reklamniy zeh

 

Система Orphus