USD: 27.47   EUR: 33.86   RUB: 0.48
Небольшая облачность

11°C

Покровск

Небольшая облачность

vkontakte shkvarkirss shkvarkiodnoklassniki shkvarkif shkvarkiemeil shkvarki
   (099)778-69-78
(063)829-08-06
info@shkvarki.org

cirkus 570х90

×

Предупреждение

JUser: :_load: Не удалось загрузить пользователя с ID: 783

Фахівці Красноармійського МЦЗ – на міському суботнику

Вторник, 26 апреля 2016 08:12

Щорічно в Україні відзначається День довкілля, встановлений Указом Президента України. Головною метою цього заходу є поліпшення стану навколишнього природного середовища.

23 квітня фахівці Красноармійського МЦЗ прийняли участь в міському суботнику, який був приурочений до Всеукраїнського Дня Довкілля.
До цієї акції приєдналися співробітники різних підприємств і організацій, активісти, школярі та студенти, а також жителі міста. Нараховувалося більше двох тисяч учасників.
Фахівцями Красноармійського МЦЗ було прибрано частину території парку «Ювілейний». Прибирали сміття, збирали старе листя, впорядковували газони. Гарна весняна погода, піднесений настрій учасників суботнику створили приємну атмосферу для праці. Всі залишилися задоволені процесом та результатом роботи. Прибрана територія є прикрасою міста та заряджає весняним настроєм всіх мешканців та гостей міста.
Суботники, на яких дорослі та молодь разом займаються благоустроєм вулиць, парків, газонів та скверів, висаджують квіти, прибирають сміття з зелених зон, така співпраця позитивно впливає на учасників заходу та пересічних громадян. Громадський обов’язок кожного з нас – пам’ятати та сприяти оздоровленню природи, що нас оточує.


Директор Красноармійського
міського центру зайнятості

М.І.Толмачов

Галерея изображений

Добавить комментарий

Детский магазин Детки рулят Покровск

Гранитные памятники в Покровске

 reklamniy zeh

 

Реклама