USD:    EUR:    RUB:
Rain And Snow

2°C

Покровск

Rain And Snow

rss shkvarkivkontakte shkvarkiodnoklassniki shkvarkif shkvarkiemeil shkvarki
   (099)778-69-78
(063)829-08-06
info@shkvarki.org

«Під одним дахом» Красноармійського міського центру зайнятості

Четверг, 21 апреля 2016 13:36

20 квітня за ініціативи служби зайнятості на базі Красноармійського МЦЗ відбувся черговий інформаційно – консультаційний захід «Під одним дахом». Це вже 16 захід з початку року, послугами якого скористалися майже 140 осіб.

Мета заходу – об’єднати зусилля структур «під одним дахом» для надання комплексних послуг, відповідно до компетенції, різним категоріям населення, які звернулися і потребують комплексного консультування з питань їх соціального захисту, в першу чергу, внутрішньо переміщеним особам та демобілізованим учасникам антитерористичної операції.

До участі у цьому заході були запрошені представники різних структур, а саме: Управління соціального захисту населення Красноармійська та району; Красноармійський районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді; Управління Пенсійного фонду України міста Красноармійська та району; відділ освіти Красноармійської міської ради та райдержадміністрації; Красноармійська районна організації інвалідів; Красноармійсько-Селидівський об’єднаний міський військовий комісаріат; Красноармійська міськрайонна організація «Червоний Хрест України», Територіальний центр соціального обслуговування, Головне Управління Держпраці у Донецькій області.

Захід проходив у невимушеній атмосфері. Відвідувачі центру зайнятості не тільки обмінялися думками, поділилися враженнями, але й отримали чимало корисної та змістовної інформації щодо надання субсидії для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива, матеріальної допомоги інвалідам, порядку оформлення пенсії при відсутності можливості підтвердження страхового стажу, порядку переоформлення довідки переселенця та пільг, які вона дає внутрішньо переміщеній особі.

Красноармійський МЦЗ запрошує усіх бажаючих, з метою вирішення нагальних питань, прийняти участь у ІКЗ, який відбувається кожну середу о 10-00.

 

 

Директор Красноармійського

міського центру зайнятості М.І.Толмачов

Галерея изображений

Добавить комментарий

 

Детский магазин Детки рулят Покровск

Гранитные памятники в Покровске

Установка ГБО в Покровске

 reklamniy zeh

 

Система Orphus