USD: 27.05   EUR: 28.5   RUB: 0.47
Облачно

3°C

Покровск

Облачно

rss shkvarkivkontakte shkvarkiodnoklassniki shkvarkif shkvarkiemeil shkvarki
   (099)778-69-78
(063)829-08-06
info@shkvarki.org

Контрактна служба у Збройних Силах України – це достойна заробітна плата та належний соціальний захист з боку держави

Пятница, 15 апреля 2016 16:13

Державна служба зайнятості повідомляє, що одним із варіантів працевлаштування є  Контрактна служба у Збройних Силах України.

Для підвищення мотивації громадян на військову службу за контрактом державою вживаються заходи, а саме:
   З 1 січня 2016 року збільшено розмір грошового забезпечення військовослужбовців, які проходять військову службу за контрактом  – від 7000 грн., залежно від військового звання, посади та вислуги років.
      Військовослужбовцям за призовом під час мобілізації, на особливий період при підписанні контракту передбачено одноразову грошову допомогу (особам рядового складу – вісім мінімальних заробітних плат (11024 грн.), особам сержантського і старшинського складу – дев’ять мінімальних заробітних плат (12402 грн.), особам офіцерського складу – десять мінімальних заробітних плат (13780 грн.).
Запроваджено низку нововведень:
- короткостроковий контракт терміном на шість місяців для військовослужбовців, призваних по мобілізації, в особливий період;
- присвоєння первинного військового звання «молодшого лейтенанта» військовослужбовцям рядового, сержантського та старшинського складу, які проходять військову службу за призовом під час мобілізації, на особливий період;
- порядок призначення на офіцерські посади осіб сержантського і старшинського складу, які мають бойовий досвід та не мають вищої освіти.
 Громадяни, які виявили бажання проходити військову службу за контрактом, мають подати до військових комісаріатів за місцем перебування на військовому обліку або реєстрацією місця проживання заяву з проханням щодо прийняття їх на військову службу за контрактом.

 

Директор Красноармійського
міського центру зайнятості М.І. Толмачов

Добавить комментарий

 

Детский магазин Детки рулят Покровск

Гранитные памятники в Покровске

Установка ГБО в Покровске

 reklamniy zeh

 

Система Orphus