USD: 27.47   EUR: 33.86   RUB: 0.48
Небольшая облачность

12°C

Покровск

Небольшая облачность

vkontakte shkvarkirss shkvarkiodnoklassniki shkvarkif shkvarkiemeil shkvarki
   (099)778-69-78
(063)829-08-06
info@shkvarki.org

cirkus 570х90

×

Предупреждение

JUser: :_load: Не удалось загрузить пользователя с ID: 783

Ярмарок кар’єри відвідали 140 студентів Красноармійських ВНЗ

Вторник, 12 апреля 2016 08:00

З метою запобігання безробіттю серед випускників вищих учбових закладів, Красноармійський міський центр зайнятості спільно з Центром кар'єри державного вищого навчального закладу «Донецький національний технічний університет» та Красноармійським індустріальним інститутом ДВНЗ ДонНТУ7 квітня 2016 року провів «Ярмарок кар’єри» для випускників вузів.

Мета заходу - об'єднання зусиль навчальних закладів, державної служби зайнятості та роботодавців у розв'язанні важливої проблеми - працевлаштування студентської молоді.   

«Забезпечення задовільного рівня зайнятості молоді на сьогодні виступає одним із пріоритетних завдань держави. Адже саме молодь є найактивнішою частиною працездатного населення. Формування та реалізація ефективної політики працевлаштування випускників вищих навчальних за фахом має вирішуватись у тісній співпраці держави із роботодавцями та освітніми закладами» - розпочав захід директор Красноармійського міського центру зайнятості Микола Толмачов.

У своєму виступі Микола Іванович розповів про послуги державної служби зайнятості, надав інформацію про стан ринку праці міста Красноармійськ та Красноармійського району.

У дні кар’єри прийняли участь представники «ПрАТ «ШУ «Покровське», ПАТ «Авдієвський коксохімічний завод», ПУАТ «Красноармійський динасовий завод», ПрАТ «АПК-інвест», Філія «Збагачувальна фабрика «Свято-Варваринська» ПрАТ «Донецьксталь»-Металургійний завод, ПАТ «Донбасенерго», ДФ ДП «Регіональні електричні мережі».

Студенти мали можливість особисто зустрітись з представниками провідних компаній України, ознайомитись з кадровими потребами підприємств, поспілкуватися з HR-менеджерами, ознайомитися з критеріями відбору персоналу в компанії, надати своє резюме на відкриті вакансії.   Чітке уявлення про освітлені питання надасть молодим спеціалістам змогу уникнути багатьох помилок, які можуть статися під час працевлаштування та сприятимуть запобіганню безробіття.   

А для роботодавців це унікальна можливість підібрати кваліфікованих молодих спеціалістів, щоб оновити персональний склад компанії та втілити нові ідеї розвитку підприємства.

Директор Красноармійського

міського центру зайнятості М.І.Толмачов

Галерея изображений

Добавить комментарий

Детский магазин Детки рулят Покровск

Гранитные памятники в Покровске

 reklamniy zeh

 

Реклама