USD: 27.06   EUR: 29.19   RUB: 0.48
Переменная облачность

6°C

Покровск

Переменная облачность

rss shkvarkivkontakte shkvarkiodnoklassniki shkvarkif shkvarkiemeil shkvarki
   (099)778-69-78
(063)829-08-06
info@shkvarki.org

У Красноармійську стартував Всеукраїнський місячник «Спорт для всіх – спільна турбота»

Понедельник, 04 апреля 2016 17:02

1 квітня у Красноармійську стартував Всеукраїнський місячник «Спорт для всіх – спільна турбота», 5 квітня розпочинає свою роботу Красноармійський міський центр фізичного здоров`я населення «Спорт для всіх»

На виконання розпорядження міського голови від 11.03.2016 року № 67 рг «Про проведення Всеукраїнського місячника «Спорт для всіх – спільна турбота», був затверджений організаційний комітет та план заходів щодо підготовки та проведення Всеукраїнського місячника «Спорт для всіх – спільна турбота». Місячник проводиться в області з 2007 року, головна мета заходу - підготовка спортивних споруд міста до весняно-літнього спортивного сезону.
1 квітня в усіх містах і районах Донецької області розпочався Всеукраїнський місячник «Спорт для всіх - спільна турбота». У Красноармійську в рамках обласного заходу планується відремонтувати 56 спортивних майданчиків. Протягом місячника планується виконати ряд ремонтних робіт, у тому числі: прибирання територій СК «Олімпієць», СК «Металург», стадіону «Локомотив», ФОК м. Родинське та прилеглі території. Особлива увага буде приділена полям зі штучним покриттям, на яких буде викладена та підсипана гумова крихта, а сам газон буде прочісаний. Вже минулої п`ятниці пройшов перший суботник на території спорткомплексів.
Нагадаємо, наше місто щороку займає призові місця за результатами проведення місячника.
Комітет по фізичній культурі та спорту міської ради закликає всіх небайдужих залучитися до місячника, адже здорове молоде покоління – це наше успішне майбутнє!
23.03.2016 на черговій сесії Красноармійської міської ради було прийняте рішення щодо внесення змін до міської цільової Програми розвитку фізичної культури та спорту у м.Красноармійськ, яким передбачено відкриття центру «Спорт для всіх». Також, прийняте рішення про затвердження Статуту центру. З 5 квітня 2016 року у Красноармійську почне функціонувати КМЦФЗН «Спорт для всіх». Основною метою діяльності Центру є створення сприятливих умов для реалізації права громадян на заняття фізичною культурою і спортом, задоволення їх потреб в оздоровчо-рекреаційних послугах за місцем проживання та в місцях масового відпочинку населення, укріплення фізичного здоров’я населення. Основними напрямками діяльності центру є:
- залучення широких верст населення до регулярних оздоровчих та фізкультурних занять, надання фізкультурно-спортивних послуг, поєднання масових та індивідуальних форм організації фізкультурно-оздоровчої і реабілітаційної роботи;
- організація і проведення змагань, конкурсів, показових виступів, фестивалів, спортивних свят та інших заходів за місцем проживання, навчання і в місцях масового відпочинку населення;
- сприяння роботі щодо створення та утримання в належному стані фізкультурно-оздоровчих і спортивних споруд за місцем проживання населення.

В.І.Поліщук

Добавить комментарий

 

Детский магазин Детки рулят Покровск

Гранитные памятники в Покровске

 reklamniy zeh

 

Система Orphus