USD: 26.98   EUR: 28.62   RUB: 0.47
Дождь

1°C

Покровск

Дождь

rss shkvarkivkontakte shkvarkiodnoklassniki shkvarkif shkvarkiemeil shkvarki
   (099)778-69-78
(063)829-08-06
info@shkvarki.org

Соціальні партнери «Під одним дахом» Красноармійського МЦЗ обговорювали можливості допомоги підприємцям

Четверг, 31 марта 2016 12:05

30 березня за ініціативи служби зайнятості на базі Красноармійського МЦЗ відбувся черговий інформаційно-консультаційний захід «Під одним дахом» з метою з’ясування, обговорення та вирішення актуальних питань соціального захисту різних категорій населення. 

Окрім постійних учасників цього заходу були присутні: завідуюча сектором торгівлі та побутового обслуговування населення КМР Альона Вілянська та Голова Красноармійської міської ліги ділових та професійних жінок Наталія Тихонова.
Альона Вілянська доповіла про затвердження Програми підтримки та партнерства між Красноармійською міською радою та суб’єктами малого і середнього бізнесу на 2016-2020 роки.
Програма розроблена з метою створення сприятливих умов для розвитку малого і середнього підприємництва, насиченню регіонального ринку товарами та послугами, підвищення їх якості шляхом створення конкурентного середовища, вирішення проблем зайнятості, в тому числі внутрішньо переміщених та вивільнених осіб, та рівня життя населення. Передбачається фінансова підтримка, Красноармійською міською радою, суб’єктів малого та середнього підприємництва у формі надання кредитів з міського бюджету в національній валюті. Презентація Програми відбудеться 6 квітня у Красноармійській міській раді.
Наталія Тихонова розповіла про результати роботи щодо реалізації проекту «Сприяння стабілізації громад на Донбасі», що впроваджується Міжнародною організацією з міграції за фінансовою підтримкою Уряду Японії. Автори успішних бізнес-проектів отримали заслужену нагороду – гранти на придбання професійного обладнання для провадження підприємницької діяльності, це 136 осіб. 14 осіб отримали гранти на підвищення своєї професійної кваліфікації. І зараз вже не один десяток підприємців стали потенційними роботодавцями, з якими Красноармійський МЦЗ налагоджує міцні зв’язки.
«Одним із стратегічних напрямків забезпечення сталого економічного розвитку, що підтверджується світовою практикою, є розвиток малого підприємництва – найбільш мобільного, конкурентоспроможного сегменту економіки будь-якої держави. Мале підприємництво виконує ряд важливих економічних та соціальних функцій, дозволяючи ефективно вирішувати завдання виробничого, наукового та господарського характеру», - закінчив захід директор Красноармійського міського центру зайнятості Микола Толмачов.


Директор Красноармійського
міського центру зайнятості М.І.Толмачов

Добавить комментарий

 

Детский магазин Детки рулят Покровск

Гранитные памятники в Покровске

Установка ГБО в Покровске

 reklamniy zeh

 

Система Orphus