USD:    EUR:    RUB:
Небольшая облачность

-1°C

Покровск

Небольшая облачность

rss shkvarkivkontakte shkvarkiodnoklassniki shkvarkif shkvarkiemeil shkvarki
   (099)778-69-78
(063)829-08-06
info@shkvarki.org

День відкритих дверей Красноармійського міського центру зайнятості відвідало понад 30 учнів

Вторник, 29 марта 2016 13:08

Минулого тижня в Красноармійському міському центрі зайнятості відбувся День відкритих дверей для молоді. Основна мета заходу – ознайомлення молоді з послугами, які надає служба зайнятості, станом ринку праці району, професіями та спеціальностями, що користуються попитом. Цього дня профінформаційними та профконсультаційними заходами було охоплено понад 30 учнів.

«Від того, наскільки правильно людина обере свій професійний шлях, залежить, яке місце в суспільстві вона займе. Великою помилкою молоді при виборі професії є вибір, продиктований модою та престижністю, а не реальними можливостями молодої людини та потребами ринку праці», - розпочала захід фахівець з питань зайнятості відділу активної підтримки Ганна Кононенко.
Учні отримали інформацію про ситуацію на ринку праці, особливості працевлаштування в сучасних умовах, потребу в працівниках за професіями, які користуються попитом на ринку праці, можливість їх отримання в центрах професійно-технічної освіти державної служби зайнятості, про можливість участі в оплачуваних громадських і тимчасових роботах та започаткування власної справи.
Для молоді фахівці центру провели екскурсію центром зайнятості, ознайомили учнів з інформацією в профінформаційному секторі. Присутні були ознайомлені з професіографічними путівниками, які розміщено в профінформаційному секторі, з інформацією про те, де можна пройти навчання за певною професією, умовами навчання та можливістю подальшого працевлаштування, з довідником професійно-технічних та вищих навчальних закладів області.
Надана інформація викликала жвавий інтерес у школярів. Найбільш учнів зацікавила інформація про можливість пройти в центрі зайнятості профдіагностичне обстеження з метою допомоги у виборі професії. Юнаки та дівчата зацікавилися можливістю знайти прийнятне місце праці, скориставшись програмно – апаратним комплексом самостійного пошуку вакансій.
Даним заходом діти були задоволені і отримали масу позитивних вражень від побаченого і почутого.

Директор Красноармійського
міського центру зайнятості М.І.Толмачов

Галерея изображений

Добавить комментарий

 

Детский магазин Детки рулят Покровск

Гранитные памятники в Покровске

Установка ГБО в Покровске

 reklamniy zeh

 

Система Orphus