USD:    EUR:    RUB:
Небольшая облачность

-1°C

Покровск

Небольшая облачность

rss shkvarkivkontakte shkvarkiodnoklassniki shkvarkif shkvarkiemeil shkvarki
   (099)778-69-78
(063)829-08-06
info@shkvarki.org

Ярмарок професій для майбутніх випускників у Красноармійську відвідало близько 120 осіб

Вторник, 29 марта 2016 10:02

Красноармійський МЦЗ з метою допомоги у самовизначенні, наданні інформації про стан ринку праці та конкурентоспроможні професії, 24 березня у приміщенні актового залу Красноармійського МЦЗ провів Ярмарок робітничих професій та послуг служби зайнятості, в якому взяли участь представники навчальних закладів області, фахівці міського центру зайнятості, учні шкіл міста та вчителі. Ярмарок відвідало близько 120 осіб.

В Ярмарку прийняли участь представники Красноармійського професійного ліцею, Родинського професійного ліцею, Димитровського професійного гірничого ліцею, Красноармійського педагогічного училища. Ці учбові заклади готують фахівців для вугільних підприємств, педагогічних закладів та для багатьох інших підприємств нашого регіону.
Ярмарок відкрила заступник директора Красноармійського міського центру зайнятості – Наталя Воробйова, яка в своєму виступі наголосила на актуальності нинішнього заходу для майбутніх випускників. «Зробити правильний вибір – значить обрати таку професію, яка потрібна суспільству, тобто затребувану на ринку праці. Крім того, вона повинна відповідати вашим природним здібностям, знанням і вмінням. І найголовніше – обрана професія має приносити радість, достаток і задоволення» - завершила свій виступ Наталя.
Фахівці Красноармійського МЦЗ ознайомили присутніх із ситуацією на ринку праці району, законодавством про зайнятість, інформацією про найактуальніші професії на ринку праці та побажали зробити свідомий та вдалий вибір професійного майбутнього.
Представники професійно-технічних закладів та педагогічного училища розповіли про професії, які можна отримати, умови навчання, відпочинку та перспективи подальшого працевлаштування.
По закінченню заходу випускники шкіл мали змогу поспілкуватися з представниками учбових закладів в індивідуальному порядку.


Директор Красноармійського
міського центру зайнятості М.І.Толмачов

Галерея изображений

Добавить комментарий

 

Детский магазин Детки рулят Покровск

Гранитные памятники в Покровске

Установка ГБО в Покровске

 reklamniy zeh

 

Система Orphus