USD: 27.06   EUR: 28.65   RUB: 0.47
Переменная облачность

3°C

Покровск

Переменная облачность

rss shkvarkivkontakte shkvarkiodnoklassniki shkvarkif shkvarkiemeil shkvarki
   (099)778-69-78
(063)829-08-06
info@shkvarki.org

ОДЮСШ з кікбоксінгу: «Завжди і в усьому бути кращими!»

Четверг, 03 марта 2016 13:08

З липня 2015 року у м. Красноармійськ переведена ОДЮСШ з кікбоксінгу та Федерація кікбоксингу Донецької області WAKO.
Обласна ДЮСШ з кікбоксінгу створена за рішенням сесії Донецької обласної Ради 30 червня 2000 року. За ці роки було виховано  4 заслужених майстри спорту України, 25 майстрів спорту України міжнародного класу, 90 майстрів спорту України, 300 кандидатів у майстри спорту і понад 2500 спортсменів-розрядників. З метою оптимізації роботи спортивної школи, її було переведено 25 червня 2015 року до м. Красноармійськ. В.о. директора призначено діючого тренера з кікбоксингу – Колесникова Миколу Васильовича.
Головною метою школи є створення необхідних умов для гармонійного виховання, фізичного розвитку, повноцінного оздоровлення, змістовного відпочинку і дозвілля дітей та молоді, а також підвищення рівня спортивної майстерності та підготовка спортивного резерву для збірних команд області та України. Завдяки цьому школа є лідером в українському кікбоксингу та однією з кращих в Україні.
ОДЮСШ з кікбоксінгу має вищу категорію, що свідчить про плідну роботу, високий рівень майстерності персоналу та тренерів.
Відділення Школи розташовані більш ніж у 10 містах Донецької області, серед яких 4 відділення знаходяться у нашому місті за адресами: вул. Тюленіна, 4 – СК «Металург», вул. Шмідта, 137 – с/з, м-н Южний ТРЦ «Малібу», м-н Южний, 10 – СК «Факел», у яких займається близько 150 спортсмені під керівництвом тренерів Костенко Віктора, Незнахіна Романа, Стоволоса Володимира, Димитрієва Володимира та Кравчини Сергія.
З моменту перереєстрування у м. Красноармійськ, вихованцям ОДЮСШ з кікбоксінгу було присвоєно 2 звання майстер спорту України та 12 – кандидатів у майстри спорту України. Наші спортсмени постійно приймають участь у змаганнях різноманітного рівня. Це і Кубок України з кікбоксингу WAKO (м. Черкаси), де команда Донецької області зайняла 5 місце, отримавши 6 – перших, 1 – друге та 2 – третіх місця, і Кубок України з кікбоксингу WAKO (м. Бровари), де з високими результатами, команда одержала перемогу, і Відкритий Кубок України з кікбоксингу WAKO (м.Хмельницький), на якому Гордєєв Михайло виборов І місце, Василенко Олександр – І місце, Алієв Аббас - ІІІ місце. Також наші спортсмени гідно виступили на Кубку Європи з кікбоксингу WAKO у Хорватії, де Наталія Мартюхіна отримала дві срібні медалі, а Гіда Владислав виборов дві золоті медалі. На чемпіонаті Світу з кікбоксингу WAKO Мартюхіна Наталія посіла почесне третє місце.   Протягом всього періоду діяльності ДЮСШ її спортсмени постійно входять до складу збірної команди України з кікбоксингу і є беззмінними переможцями першостей, чемпіонатів і Кубків України, призерами та переможцями чемпіонатів Європи, світу та інших міжнародних турнірів.
Девіз школи: «Завжди і в усьому бути кращими!», тому наші тренери та їх вихованці докладають величезних зусиль для свого самовдосконалення.

sport dussh123

Добавить комментарий

 

Детский магазин Детки рулят Покровск

Гранитные памятники в Покровске

Установка ГБО в Покровске

 reklamniy zeh

 

Система Orphus